Helma Count Amid

Tato helma je určena pro všechny ambiciozní jezdce. O tom svědčí i fakt, že ji používají vítězové Světového poháru v alpském lyžování Marcel Hirscher a Mikaela Shiffrin. Velmi oblíbena je ale i mezi freeridovými týmovými jezdci. Helma přináší kombinaci dvou inovativních technologií. AMID (Atomic Multi-Directional Impact Deflector) dokáže velmi dobře absorbovat i nárazy, které nejsou zcela přímé, ale vznikají pod různými úhly. V kombinaci s technologií Inverted Hybrid Construction, která ojedinělou konstrukcí zajišťuje vysokou pevnost a odolnost helmy zejména na čele a na stranách, kde hrozí největší nárazy, máme k dispozici helmu, která poskytuje o 40 % vyšší stupeň ochrany, než jaký požadují současné bezpečnostní standardy. Přesto však tato helma zůstává velmi lehká.

Brýle Count 360° HD

Poprvé, když se brýle Count 360° HD objevily v našem showroomu, okamžitě si je vybrali všichni profi jezdci Atomic včetně Marcela Hirschera. To, co dělá brýle unikátními, je kombinace dvou technologií. Rozlišení HD, které známe ze světa fotoaparátů a kamer, zásadně ovlivňuje kontrast při horších světelných podmínkách. Dvojité sklo FDL (Fusion Double Lens), revoluční technologie laminace zorníků, naopak snižuje veškeré odlesky a odrazy světla v brýlích na minimum. Kombinace použitých technologií nabízí v mlze a difuzním světle až 8x lepší viditelnost, než je běžný standard na současném trhu. Kromě unikátního zorníku disponují nové brýle Count technologií Live Fit pro lepší usazení na obličeji a jsou ideální pro kombinaci s helmami Count.

Chránič páteře Live Shield Vest AMID

Novinkou pro sezónu 2018/2019 je chránič páteře Live Shield Vest AMID, který se může pochlubit hned třemi prvenstvími. Jedná se o vůbec nejtenčí, nejvíce prodyšný a nejvíce přizpůsobivý chránič na trhu. Stejně jako u helem Count stojí za vším technologie AMID (Atomic Multi-directional Impact Deflector). Revoluční materiál dokáže velmi dobře absorbovat energii při nárazech, ale také se výborně přizpůsobuje pohybům těla při jakýchkoliv teplotách a lyžaře nijak neomezuje. Díky tomu, že je velmi tenký, je také prodyšný jako běžné první vrstvy sportovního prádla.