Snowpark Turracher Höhe

Předvést ve Snowparku perfektní jízdu jako Shaun White chce kdekdo. Ale než je to perfektní, chce to spoustu tréninku a k tomu najdete nejlepší podmínky pro všechny úrovně lyžování ve Snowparku na Turracher Höhe. Na 1,5 km dlouhé sjezdovce naleznou nejlepší podmínky pro zlepšení svých skoků začátečníci, pokročilí i profesionálové.


Vzrušení pro celou rodinu na nové XXL Funslope

Snowpark je magnetem pro freestyle lyžaře, ale i pro ty méně odvážné má snowpark tu správnou nabídku. Paralelně k freestylovým parkurům se mohou lyžaři všech věkových kategorií vyřádit na XXL Funslope. Vlny, muldy, tunely a ostré zatáčky vytváří parkur, na kterém mohou všichni předvést své umění. Funslope nabízí skvělou alternativu k běžnému sjezdovému lyžování.


Virtuální zábavná jízda na Funslope

Rychlá jízda začíná na Speedboost, s dostatečnou rychlostí se přes dynamické strmé zatáčky dostanete ke speciálním překážkám a k vystlané ruce. Pro úspěšné překonání parkuru i v dalších pasáží potřebujete dobré vedení stopy. Virtuální jízda s Funslope Turracher Höhe je online možná již nyní.


3D - náhled Funslope


Nejlepší servis od vlastní shape crew

Každý snowpark je pouze tak dobrý, jak dobrý je jeho shape crew. Ve snowparku Turracher Höhe pracuje shape crew každodenně na údržbě parku a vytváří ze sněhu nové překážky. Již brzy ráno vyráží tým na kontrolu parku. Chlapci i dívky z shape crew prohlíží ještě před otevřením parku, zda jsou všechny skoky, odrazy a dopadové plochy v dobrém stavu.

A večer se snowpark opět připravuje na další den plný skoků a zábavy na sjezdovkách.


Chcete se o nabídce na Turracher Höhe dozvědět víc?

Navštivte nás na www.turracherhoehe.at.