SIDAS Feetbox 3D

S výběrem lyžařských bot vám s odbornými prodejci může pomoci přelomový scanner nohou SIDAS Feetbox 3D. Po obléknutí tzv. „kouzelných ponožek“ vytvoří nejpřesnější scan nohou, díky němuž vybere nejvhodnější vložky do bot a nejlépe vyhovující lyžařské boty. Odhalí i případná problematická místa, s nimiž si poradí bootfitter. Jak to celé funguje? SIDAS Feetbox 3D je propojen s databází všech lyžařských bot speciálky. Na základě analýzy software určí 9–10 nejvhodnějších lyžáků, u nichž vyhodnotí, z kolika % boty sedí, v jakých místech by mohla být daná bota např. volnější. Se zkušeným specialistou vyberete cca 3 favority, které detailně porovnáte.


Standardní cena: 990 Kč

Při koupi nových lyžařských bot služba Sidas Feetbox 3D zdarma.


Strolz, světová jednička v lyžákách na míru

Řešením proti bolesti nohou při lyžování jsou nejlepší boty na trhu od výrobce Strolz, které se v HARFASPORTU, jako v jediné prodejně v ČR, vyrábí již několik let. Žádná jiná firma na světě lyžařské boty nepřizpůsobí tak jako právě Strolz, kdy se podle nohou zákazníka vytvoří nejen skelet, ale i vnitřní botička a ortopedická vložka. K třífázové výrobě bot jsou potřeba dvě schůzky. První schůzka probíhá v duchu detailního měření, přičemž se po určení požadavků vybírá správná velikost, model skeletu, vnitřních botiček a nejvhodnější typ vložek. Ve druhé fázi (bez zákazníka) zkušený technik připraví skořepinu s ohledem na všechny detaily, např. různé anomálie nohy. Stejně tak upraví vložku. V poslední fázi se pěnuje vnitřní botička na nohu zákazníka. Poté už může zákazník vyrazit na hory užívat si jedinečný komfort a zároveň výkon lyžáků.

Tip na vánoční dárek: Milovníky lyžování potěší dárková poukázka na boty na míru Strolz.


Bootfitting, úpravy lyžáků na míru

Další možností individualizace bot jsou lyžáky s technologiemi Atomic Memory Fit či Salomon Custom Shell, které předem počítají s úpravami, tzv. bootfittingem. Tyto technologie fungují na základě jednoduché tepelné úpravy ve speciální troubě, po níž si bota pěkně sedne. V HARFASPORTU si však můžete nechat upravit také stávající lyžařské boty, pokud vás např. na nějakém místě tlačí. Upravit lze jak skelet, tak vnitřní botička. Postup při úpravě skeletu záleží na samotné botě, jejím stáří i značce. Boty, které nejsou vybavené zmíněnými technologiemi, se dají vytahovat např. mechanicky, jiné se vybrušují zevnitř bruskou. U vnitřní botičky se jedná o úpravy od nahřátí přes vyřezávání, lepení, popřípadě broušení. Bootfitter si zkrátka poradí se vším.

Individualizace nových i stávajících lyžařských bot exkluzivně v HARFASPORTU.


HARFASPORT
Českomoravská 41, Praha 9
Otevřeno denně od 10:00 do 20:00

www.harfasport.cz