Pro děti a začínající lyžaře je k dispozici lyžařská škola, nechybí ski servis a velká samoobslužná restaurace se slunečnou terasou nabízející pohled na okolní třítisícové vrcholy. Lyžařská sezóna 2018/2019 je již v plném proudu a bude ukončena až začátkem května 2019 kvůli technické odstávce, která bude trvat cca měsíc. Poté se již můžeme těšit na start lyžařské sezóny 2019/2020.

Pokud se rozhodnete na Mölltal vyrazit, skvělou volbou pro ubytování je krásný a plně vybavený Apartmán Flattach nacházející se jen 8 km od výchozího bodu podzemní lanovky do střediska. Celková kapacita apartmánu je 6 osob – 2 samostatné ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Obývací pokoj je propojen s plně vybaveným kuchyňským koutem. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a pračkou a samostatné WC, k dispozici je wi-fi a TV. Krásné počasí si po lyžování můžete vychutnat na balkonu s posezením. V apartmánovém domě najdete lyžárnu, před ním bezplatné parkoviště. V těsné blízkosti domu je zastávka skibusu, supermarket, obchod se sportovními potřebami, půjčovna lyží, skiservis, bankomat a restaurace.

www.apartmanflattach.cz
www.facebook.com/…tmanflattach
Správné odpovědi na soutěžní otázky:

V jaké spolkové zemi se nachází lyžařské středisko Mölltal?

Korutany


Tipovací otázka:
Kolik lidí se zúčastní této soutěže?

1 109

Nejblíže správnému tipu byli 4 soutěžící. O výherci rozhodlo dřívější doručení odpovědi.


Výhercem se tedy stává

Martin Kupcik


Výherce získá:

Pobyt v Apartmánu Flattach na 4 noci pro max. 6 osob

Podmínky čerpání výhry:

  • Výhru je možné čerpat od 1. 1. 2019 do 22. 12. 2019 (tzn. pobyt musí skončit nejpozději 22. 12. 2019) v závislosti na aktuální dostupnosti apartmánu.
  • Dostupnost požadovaného termínu pro výherní pobyt je nutné v předstihu ověřit na emailu apartmanflattach@gmail.com. V emailu je potřeba uvést, že se jedná o výherní pobyt ze soutěže v časopisu Snow.


Výherci srdečně gratulujeme, ohledně převzetí výhry ho budeme kontaktovat e-mailem.
Všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast.

Další soutěže, ve kterých můžete zkusit své štěstí:


Soutěž Poznej a vyhraj: lyžování za humny

Soutěžit můžete do 23. 1. 2019.


Soutěž o týdenní pobyt ve švýcarském Davosu

Soutěžit můžete do 31. 1. 2019.