Na rozdíl od stélek, které mají omezení tvarem bot, ponožky, rukavice nebo i vestu využijete nejen při lyžařském sportu. Při studených dnech zpříjemní pobyt při jakýchkoliv venkovních aktivitách, nejvíce těch pasivních, v přírodě i ve městě. Při lyžování je oceníte třeba při dlouhé cestě lanovkou nebo postávání u baru či běhání kolem učících se dětí. Můžete si je vzít do bruslí, na běžky nebo prostě na vycházku městem. Stačí jen vybrat, co se vám bude líbit.

Lenz, ponožky Heat Sock 5.0 Toe Cap s baterií Lithium Pack rcB1200

Kombinace elektrického vyhřívání a přírodní merino vlny zajišťuje vysoký tepelný komfort. Baterii, která je kompatibilní pro všechny produkty LENZ (s výjimkou stélek), lze ovládat pomocí aplikace v telefonu. Dodává se i ve variantách se silnější baterií rcB 1800 a v užší variantě Slim.

Cena: 6 590 Kč


Lenz, vyhřívaná vesta Heat Vest 1.0 s lithiovou baterií rcB 1800

Vesta s vyhřívaným pásem v důležitých oblastech zad, především v okolí ledvin. Výdrž baterie až 7.5 hodin, baterie je kompatibilní se všemi produkty Lenz (s výjimkou stélek).

Cena: 7 990 Kč


Lenz, rukavice Heat Glove 4.0 s lithiovou baterií rcB 1200

Zateplené rukavice s vyhřívacím systémem a s baterií, kompatibilní se všemi produkty LENZ (s výjimkou stélek). K dostání i se silnější baterií rcB 1800 nebo jako palčák.

Cena: 3 390/7 890 Kč


Lenz, vyhřívané stélky Heat Sole 1.0 s lithiovou baterií Insole rcB 1200

Nejen vyhřívané, ale také anatomicky tvarované stélky nabízí Lenz ve verzi Heat Sole 3.0

Cena: 4 990 Kč

www.lenzproducts.com


Zanier, rukavice HEAT.ZX 3.0

Vyhřívané rukavice s jednoduchým vyjmutím baterie (60g) výdrží vyhřívat až 10 hodin díky integrovanému třístupňovému ovládání. Lze použít i samostatně bez vyhřívání, díky vylepšenému střihu však umístění baterie nepřekáží při používání. Rukavice jsou ušity z kvalitní kozí kůže, izolace a prodyšnost je zajištěna membránami ZA Loft a ZA Tex. Existuje také varianta palcových rukavic Hot 3.0.

Cena: 7 890 Kč


Zanier, rukavice AVIATOR.GTX

Nepromokavé a zateplené vyhřívané rukavice do extrémních podmínek s prodlouženou výdrží baterie (120g) až 20 hodin s jednoduchý třístupňovým ovládáním. Systém je zakomponován v místech, kde nepřekáží používání, a lze vyjmout a používat rukavici bez vyhřívání.

Cena: 7 890 Kč

www.zanier.com