Aufguss, ceremoniál s párou

Co vypadá jako podivný tanec s ručníky je ve skutečnosti sekvence koordinovaných, harmonických pohybů – aufguss je saunový obřad, který se provádí v pravidelných intervalech a slouží k uvolnění bloků v těle prochladlém zimou. Oddejte se i vy blahodárnému teplu.


Sauna a bublinky

Nový saunový zážitek nese název QC Terme Dolomiti a vznikl ve spolupráci wellness centra s vinnými sklepy společnosti Cantine Ferrari. Designová sauna inspirovaná vizuálním a čichovým zážitkem z vinného sklípku v kombinaci s vířivkou připomínající káď na víno plnou blahodárných bublinek. Na zdraví!


Vysokohorské wellness

V horské chatě Rifugio Orso Bruno vás po zábavném dni na sjezdovce přivítá vřelá atmosféra – chvíle odpočinku vám zpříjemní jemné barevné osvětlení a milý hudební podkres. Ponořte se do vířivky a panoramatickým oknem obdivujte nádherný západ slunce nad Dolomity.


Lázně na sjezdovce

Po dni stráveném na lyžích ještě chvíli zůstaňte na svahu a uvolněte se! Pokud navštívíte největší skiareál v Trentinu, Campiglio Dolomiti di Brenta, můžete vyzkoušet zbrusu nové wellness centrum v Ristorante Stoppani al Grostè. Elegantní a stylový wellness areál ve výšce více než 2500 m n. m.


Síla živlů

Čtvrté patro hotelu Cavallino Bianco di Rumo je kompletně věnované kráse, regeneraci, péči o tělo a duševní pohodě. Čtyři různá prostředí inspirovaná čtyřmi přírodními živly, každé s jasně definovaným stylem a specifickými procedurami pro různé části těla.


Venkovní vyhřívaný bazén

Venkovní vířivka s vyhřívanou vodou je pýchou špičkového hotelu Muu Village, který se nachází v letovisku Costa di Folgaria jen pár metrů od lanovek a centra městečka. Ve čtyřech chatách se zahradou se ukrývají prostorné pokoje.
www.visittrentino.info