Luxus na horách

Horská chata Rifugio Cappanna Presena v údolí Val di Sole

Hledáte nezapomenutelný zážitek? Co takhle strávit noc v luxusním pokoji přímo na ledovci? Ve výšce téměř 3000 m leží horská chata Capanna Presena, která má pro své hosty v nabídce pokoje s veškerým komfortem, saunami, vířivkami a nechybí ani exkluzivní výhled na celou oblast ledovce Presena. Zjednodušeně řečeno - magický zážitek.
Na úpatí pohoří Sassolungo

Horská chata Rifugio Salei v údolí Val di Fassa

Historická chata na úpatí pohoří Sassolungo hostila v průběhu let řadu slavných osobností ze světa sportu a zábavy. Za patnáct minut se odtud navíc dostanete k okruhu Sella Ronda, nejslavnějšímu lyžařskému kolotoči v Dolomitech. Pokud milujete hory a chcete poznat ladinskou kulturu, určitě si tohle místo nenechte ujít!
Gurmánské zážitky v Dolomitech

Horská chata Chalet Fiat v Madonna di Campiglio

Chalupa postavená ze dřeva a dolomitického vápence s velkými okny, za kterými se ukrývá elegantní restaurace a bar s výhledem na Brentské Dolomity. Povedená rekonstrukce chaty Chalet Fiat, ležící na hoře Monte Spinale, vyrazila všem dech. Budova byla v roce 2017 kompletně zrekonstruovaná v duchu moderního designu, který skvěle ladí s charakterem místa. Přesvědčte se na vlastní oči!
S výhledem na pohoří Pale di San Martino

Horská chata Chalet La Baita v San Martino di Castrozza

Nejprve si vychutnejte lyžování s velkolepým pohořím Pale di San Martino v zádech a potom se hýčkejte zaslouženým odpočinkem. Chata Chalet La Baita leží v průsmyku Passo Rolle na úpatí sjezdovky Paradiso a čeká na vás s nabídkou tradičních trentinských pokrmů. A to je spravedlivá odměna za den strávený na svahu!
Ideální pauza mezi lyžováním

Horská chata Rifugio Meriz v pohoří Paganella

Ve výšce 1 447 m n. m. se mezi sjezdovkami pohoří Paganella tyčí Meriz – elegantní a prostorná horská chata s velkými okny , v jejímž intriéru je patrný velký smysl pro detail. Pokud rádi lyžujete a hledáte během dne na svahu místo pro odpočinek, v chatě Meriz najdete vřelou atmosféru a prvotřídní jídlo.www.visittrentino.info