Když lyžaři v zimě tráví svůj volný čas v bazénu místo na sjezdovce, tak buď rehabilitují po zranění, nebo jsou na dovolené v Gasteinu. Co může být po náročném dni na lyžích lepší než si nechat uvolnit svaly a prohřát kosti v termálních lázních! Více než 200 kilometrů sjezdovek v kombinaci s léčivými gasteinskými prameny jsou silným lákadlem...

Výherkyní luxusního lyžařského zájezdu pro 2 osoby v termínu 23. až 26.3.2007 (doprava autobusem tam a zpět, ubytování s polopenzí v hotelu na 3 noci a 3denní skipas Ski amadé) se stala Marie Bílková z Dublovic!

 
Správné odpovědi na soutěžní otázky: =============­=======================

1. Jak se jmenuje a kolik měří vrchol, z něhož vedou nejvyšší sjezdovky v údolí Gasteinertal? Kreuzkogel, 2 686 m n. m.

2. Kolik lyžařů vyrazilo s CK Nev-Dama do Gasteinertalu v zimní sezóně 2005/06? 110.

Podmínky soutěže:

Každý čtenář se může zúčastnit pouze jednou odpovědí. V případě více odpovědí od jedné osoby bude za platnou považována pouze jeho/její první odpověď.

Výhru získá ten, kdo uhodne správnou odpověď na otázku č.1 a bude nejblíže správné odpovědi na otázku č.2.

Výherce určuje provozovatel ze všech odpovědí na základě zde uvedených pravidel.

Provozovatelem soutěže je společnost SLIM media s.r.o. Ceny do soutěže vkládá třetí osoba, která je zároveň zodpovědna za jejich realizaci.

Odpovědi došlé po 18.3.2007 23:59 hod. SEČ nejsou platné.

Podmínkou účasti v soutěži jsou správně vyplněné kontaktní údaje, na které může být zasláno oznámení o výhře v soutěži.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv probíhající soutěž zrušit bez předchozího upozornění. Dále si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit či upravit pravidla soutěže.

Výherce bude kontaktován na e-mailové adrese, kterou uvedl ve formuláři. V případě, výherce nelze na uvedené adrese kontaktovat, a/nebo chybí-li některý z údajů nutný pro doručení výhry poštou, bude provozovatelem vybrán jiný výherce, splňující podmínky pro výhru.

Výhry v soutěži není možno právně vymáhat. Provozovatel si vyhrazuje právo vyřadit uživatele ze soutěže v případě porušení pravidel soutěže nebo/a jiné části těchto podmínek. Provozovateli nevzniká žádný závazek vůči účastníkům soutěže/í, nebo/a výhercům v soutěži/soutěžích.

Odesláním odpovědí soutěžící souhlasí s podmínkami soutěže.