Redakce SNOW byla samozřejmě také u toho a podpořila tamní freeskiingovou promo akci nemalým počtem výtisků našeho časopisu, aby tak pomohli návštěvníkům a riderům pomalu nasát vůni nezadržitelně se blížící zimy.

O tom, že kluci ze sdružení IMPSQUAD, i přes neustálé útoky rozmarného počasí, celou akci zvládli na výbornou, se můžete podrobně dočíst v jejich výmluvném reportu. Ten naleznete ZDE.

Nový obrázek

Po jeho přečtení jistě uznáte, že pořadatelé jsou lidé na správném místě. Během několika málo dnů (slovy 4) se jim podařilo zajistit účast českých riderů ze všech možných koutů české kotliny a zajistit vše tak, aby si během dne mohli všichni užívat plnými doušky divoké session.

A pokud jste na akci chyběli, již brzy budete mít možnost vše napravit. V listopadu totiž tato plodná partička chystá akci podobnou, jen v mnohem velkolepějším formátu. Ale o tom až jindy. Již brzy.

Pokud chcete získat komplexní představu o průběhu této vydařené „rychlo“akce sledujte fotogalerii a video z akce dostupné na www.freeskiing.cz

Nový obrázek