Pomoc pro předplatitele

Nedostali jste předplacený časopis?

Pokračujte prosím na formulář Nedoručení předplacených časopisů (reklamace) a my vám po ověření zašleme náhradní výtisk.

Máte problém se SNOWbony?

Nesouhlasí stav vašich SNOWbonů? Chcete si pořídit dárek, na který nemáte dostatek SNOWbonů a rádi byste jej doplatili? Pokračujte prosím na formulář Problém se SNOWbony.
Stav vašich bonů si můžete ověřit ve svém uživatelském profilu v záložce Objednávky (v košíku e-shopu se v některých případech přechodně nezobrazuje správný stav bonů).

Chcete změnit předplatné?

Potřebujete změnit adresu pro doručování časopisu? Chcete jinou variantu předplatného? Nemáte už o předplatné zájem? Pokračujte prosím na formulář Změna předplatného.

Máte dotaz k předplatnému nebo e-shopu?

Máte předplatné, ale nevidíte je ve svém uživatelském profilu? Nevíte, kdy vám předplatné končí? Máte jiný dotaz? Pokračujte prosím na formulář Dotaz k předplatnému.


Pomoc se Skipasomatem

Máte dotaz nebo požadavek ke skipasům?

Nedaří se vám dokončit objednávku? Máte dotaz, na který jste nenašli v podmínkách slevy odpověď? Chcete změnit nebo zrušit objednávku? Máte potíže s platbou? Pokračujte prosím na formulář Mám dotaz nebo požadavek a my se vám ozveme s vysvětlením.

Máte problém s uplatněním zakoupeného kupónu (kódu) v areálu?

Máte již zaplacenou objednávku, ale přímo v areálu nebo jeho e-shopu nastal problém při využití kódu ze Skipasomatu? Pokračujte prosím na formulář Mám problém s uplatněním zakoupeného kódu a pokusíme se problém co nejrychleji objasnit a vyřešit.

Chcete vrátit nevyužitý kód (kupón) v zákonné lhůtě 14 dnů?

Zakoupili jste si kód (kupón), ale nevyužili jste jej a ani neplánujete využít v budoucnu a požadujete jej v zákonné lhůtě 14 dnů od nákupu vrátit? Pokračujte prosím na formulář Odstoupení od smlouvy a my vám po ověření vrátíme peníze.


Nedorazila vám očekávaná zásilka nebo jste nedostali odpověď na svůj dotaz? Vše se snažíme vyřešit co nejdříve, ale přeci jen se občas něco může zadrhnout. Na SNOW.cz/provoz si můžete ověřit, jak rychle aktuálně odesíláme časopisy a produkty z e-shopu nebo reagujeme na vaše požadavky.