Odjezd z Prahy 17.6. odpoledne, návrat 22.6. po ježdění (celkem pět dní ježdění). Maximální počet účastníků je 24 kousků ganz egál jakého pohlaví. Čekají Vás tři hodiny denně koučingu s kamerou a profesionálním fotografem, večer videokoučing. Navíc si sebou povezeme trampolínu, takže nakonec bude každý trikovat upsidedown aj na sněhu.

Předposlední den závody o móře věcných cen (1.cena-prkno Hack). Po celou dobu bude možné si v rámci testcentra vyzkoušet prkna HACK a prkna i s vázkama od K2. Poté poslední přespávací večer mocná grilovačka a přenáramná veselice.

O progres vašeho freestylu se budou starat: Freeman (freestyloZOO, FUNSTORM, K2) - nezkrotný krotitel všeho, co mu snowboardový pánbu postaví do cesty, Boris Čičman (RIDE) - velice štýlový letec do dálky, který je ve vzduchu vždy čistotný a okulahodící, koučem v poslední řadě je neposlední šejpr dachštajnského parku Ivo Šimurda (HACK snb, BATYSKAF) - tudíž nejenom vysoká úroveň koučingu, ale i přepečlivá úprava překážek campery oblíbených je zaručena.

Máme zajištěn autobus, který nás doveze z Prahy do Ramsau, zůstane tam s námi a bude s námi jezdit každý den nahoru k ledovci a dolů do Ramsau, poté samozřejmě zpět do Matičky stověžaté.

Ubytováni budeme v Ramsau am Dachstein ve velice pohledné a jednoduše zařízené chatě. Pokoje od 1 až po 5ti lůžkové (zhruba polovina s vlastní sprchou). Nespornou výhodou je absence drahých a luxusních ozdob (tudíž potencionální destroymasta maximálně vytře eventuální „nehodu“ a je po problému:).

Další dobrou zprávou je to, že nebude zařízeno stravování. Každý si svoji polívčičku bude moct přihřát, kdy bude chtít, kuchyň je velká a bohatě vybavená vším potřebným vercajkem.

Toto vše vás bude stát (vzhledem k tomu, že nám bude bus po celou dobu campu k dispozici, opravdu pouhopouhých) 8 800Kč (doprava, ubytování, pobytová taxa, permice na 5 dní a bonusy).

Pokud jste zaujati, skočte se hned podívat na www.kepassacamp.cz, kde všechny informace jsou šířeji rozvedeny a všecky vaše dotazy budou náležitě zodpovězeny. Navíc zde také najdete návod jak se na náš kemp přihlásit.

Závěrem musíme poděkovat BATYSKAF, HACKsnb, K2, SKY-avenue e-shop, Autobusová doprava BARTOŠ za materiální podporu a freeride.cz, lime.cz a SNOW.CZ za mediální support!!!!!!

Nashle v červnu na Dachsteinu!

Nový obrázek