S/RACE

Závodní řada lyží S/RACE je určena pro výkonnostní lyžování a najdeme v ní ostré modely RUSH, odladěné a měkčí SHOT a letošní novinku označenou MT. S/RACE MT jsou výborným crossoverem mezi lyžemi pro obří slalom a slalom. Kromě celodřevěného jádra a dvou vrstev titanalu disponují i unikátní technologií Edge Amplifier. Vázání s deskou je ukotveno přímo do konstrukce lyží a přenos sil na hrany je proto intenzivnější než u běžně používaných systémů. Technologie znatelně usnadňuje zahájení oblouku, ale i držení lyží na velmi tvrdém povrchu.

S/FORCE

Letošní novinkou v kolekci je řada univerzálních lyží S/FORCE. Vycházejí ze závodní konstrukce řady S/RACE, najdeme na nich opět technologii Edge Amplifier, celodřevěné jádro i dvě titanalové výztuhy, nová je však jejich šířka. Pět modelů, které jsou určeny pro celodenní použití na upravených až rozbitých sjezdovkách, je v nabídce v šířkách 76 až 84 mm. Vynikají proto výbornými vlastnostmi pro široké spektrum sněhových podmínek, na ranním tvrdém povrchu drží jako přibité a bez mrknutí projedou rozbitou jarní sjezdovkou. Nová špička Crossover Tip s karbonovými a lněnými vlákny výborně absorbuje terénní nerovnosti, zároveň velmi snadno zahajuje oblouky na měkkém i tvrdém povrchu.

S/MAX

Řada lyží S/MAX je určena pro sportovní lyžaře, kteří hledají výkon i technologie ze závodní řady S/RACE, ale zároveň preferují univerzální použití. Kolekci vévodí nejsportovnější model S/MAX Blast, následují odladěné S/MAX 12 a S/MAX 10 spolu s dámskými verzemi označenými písmenem W. Lyže S/MAX jsou vzhledem k použité konstrukci přizpůsobivější než závodní řada S/RACE, přesto si však můžete užít všechny výhody technologie Edge Amplifier, kterou většina z nich disponuje.