Ve hře je 10 tisíc skipasů, které potěší ty nejrychlejší lyžaře. Speciální akční nabídka 290korunových skipasů nerozlišuje věkové kategorie a platí do vyprodání. Lyžaři si tak mohou ulovit své skipasy v pořádném předstihu za tuto symbolickou cenu.

Bez obav

Pokud by náhodou v jimi zvoleném termínu bylo nepříznivé počasí, nemusí se obávat. Termín si dokážou změnit za malý poplatek. „Třicet korun, a to v případě, že zakoupený skipas bude stornován nejpozději den předem,“ prozradil Adam Svačina, marketingový manažer Skiareálu Špindlerův Mlýn. V případě, že by si to lyžař s lyžováním rozmyslel, suma mu bude vrácena na jeho konto ve formě kreditu. Využít ji tedy může na nákup skipasu na nový termín nebo jiných služeb.


Nejlepší ceny skipasů právě teď

Kromě speciálních akčních skipasů jsou už v předprodeji i skipasy rozlišené standardně podle věkových tarifů (dospělý, junior, senior, dítě). Prodávají se v různých cenových hladinách podle jednotlivých rezortů. Prodej skipasů podobným způsobem, jakým se prodávají letenky, zavedla společnost Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) premiérově minulou zimu. Včasné nákupy jsou jednoduše odměněny nižšími cenami. Flexibilní ceny vznikly jako potřeba řízené správy prodaných lístků a vytíženosti středisek v daném termínu. V nové zimní sezóně budou zavedeny už i v kamenných pokladnách či v samoobslužných Gopass Tickets.

Ski Opening ve Špindlerově Mlýně je naplánován už na 7. prosince, kdy proběhne již tradiční zahájení zimní sezóny s bohatým programem.

Skipas si objednejte na www.gopass.cz!