K vodním radovánkám slouží až 15 vnitřních a venkovních bazénů, některé s vodou z místního termálního vrtu MU-3G Mušov, která má parametry přírodního léčivého zdroje. Voda je výjimečná a vzácná svým složením, komplexními a blahodárnými účinky. Velmi oblíbené jsou venkovní termální bazény Romulus a Remus, které jsou vyhřáté na 37 °C a nabízí tak i v zimě dokonalý relax ve spojení s jedinečným výhledem.

Děti i dospělí si zde užijí dobrodružství, zábavu a adrenalin. V Aqualandu Moravia najdete až 20 tobogánů a skluzavek o celkové délce 1,7 km. Rozhodně nepřehlédněte atrakci U-Wave, na které zažijete přetížení 2G, v létě pak raritu ve Střední Evropě, jedinečné tobogány Abyss a Boomerango.

Vyznavači klidu a relaxu ocení wellness centrum Forum Romanum Wellness s bohatým saunovým světem, které je součástí Aqualandu Moravia. Najdete zde až 24 saun a relaxačních procedur, jako je například tepidarium, infrakabina, vířivky a mnoho dalších. Dopřejete si masáž či zábal těla, balneo koupel v sirné vodě s blahodárným účinkem anebo se zúčastníte saunového ceremoniálu. Od loňského podzimu otevřel Aqualand Moravia novou zónu Pálava Wellness, která je dekorována moravskými a vinařskými prvky. Unikátní prostory lákají na spoustu zajímavých novinek, jako je panoramatická sauna s výhledem na Pálavu, sněžná jeskyně Lednice nebo venkovní vířivka Morava.

Z léta aquapark zachoval jednu skvělou novinku! Děti do 6 let mají i nadále vstup do Aqualandu Moravia zdarma, tak neváhejte a vyrazte si užít den s dětmi. Pro dospělé mají v Aqualandu Moravia skvělou vychytávku, tzv. Happy Days. Pondělky jsou skvělou příležitostí pro seniory, jak si užít odpočinek za skvělou cenu. U vstupu se senior prokáže průkazem, který dokazuje, že je mu víc než 60 let, a následně si může zakoupit vstupenku do aquaparku za 329 Kč na osobu bez wellness nebo za 449 Kč na osobu s wellness. Dalšími šťastnými dny jsou Wellness úterky, středy a čtvrtky, kdy můžete využít zvýhodněné vstupné na 240 minut ve Forum Romanum Wellness a Pálava Wellness. Každá dospělá osoba získá slevu 30 % a vstup můžete zakoupit kdykoliv během dne. Do třetice si můžou Happy Days užít také rodiny. Každý pátek můžete zakoupit vstupenku pro 1 dospělou osobu a k tomu získáte vstup pro 1 dítě do 18 let zdarma. Akční Happy Days vstupenky zakoupíte přímo na pokladně Aqualandu Moravia.

Vstupenky zakoupíte na

www.koupejse.cz


Vstupenku zdarma do Aqualandu Moravia najdete ve SNOW 120 time