Změna přišla až s funkcí měření sjezdového lyžování, kterou představil Garmin u GPS hodinek s barometrickým výškoměrem. Funkce zvládá vyhodnotit jízdu do jednotlivých sjezdů, včetně podrobných statistik.

Pro dámy nebo muže s užším zápěstím jsou zajímavé hodinky vívoactive3 s cenou mezi čtyřmi až pěti tisíci korunami. Vívoactive3 mají skvělý poměr cena/výkon a jako nejjednodušší hodinky mají již k dispozici zmíněné lyžařské funkce.

K zajímavým modelům patří Garmin Instinct s cenou okolo šestí až sedmi tisíc korun. V odolném pouzdře s lehce retro designem se skrývá velmi dobrá funkční výbava.

Nedávno představený, elegantní vívoactive4 respektive vívoactive4S má ceny blízko sedmi tisícům korun a je k dispozici ve dvou velikostech, pro menší a větší zápěstí. K tradičně nejvýkonnějším modelům patří řada hodinek Garmin fénix s neuvěřitelnou šíří funkcí a využití.

Starší generace hodinek fénix5 je nyní k dispozici za příznivější ceny, pokud ale zvolíte nové fénix6, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy.

www.garmin.cz