Prodejna

V CZ SKI se zaměřují na to nejkvalitnější vybavení od většiny renomovaných značek lyží, běžek, snowboardů i skialpového vybavení. Jako specializovaná prodejna nabízí i top modely, které může prodávat jen několik nejlepších obchodů v ČR, jedná se například o značky Atomic, Salomon nebo novinku na trhu lyžařských brýlí, luxusní značku Yniq, jejíž jsou jediným prodejcem v Praze.
Specializují se také na lyžařskou obuv. V CZ SKI vědí, že výběr správné lyžařské boty je základem pro příjemně strávené dny na lyžích, proto je samozřejmostí analýza chodidla s následným tvarováním vnitřní botičky a vnějšího skeletu. Vše zdarma v rámci služby zákazníkům. Nechybí ani sportovní vložky.
Pro snowboardisty nabízí vlastní značku snowboardů – Endless. Tato prkna byla vyvinuta ve spolupráci se snowboardcrossovým týmem Evy Samkové a splňují ta nejpřísnější kritéria jak pro závodníky, tak pro hobby jezdce. Zpravidla kdo vyzkoušel, už nechce jiné prkno…

Servis

V nabídce služeb nesmí chybět špičkový servis na nejlepších švýcarských strojích Montana. Servis zahrnuje lyže, snowboardy, běžky a samozřejmě certifikované seřízení vázání s následným dokladem pro školy či jiné potřeby.

Bazar a outlet

Pro zákazníky, kteří chtějí ušetřit, nabízí CZ SKI použité loňské a starší modely za příznivé ceny nebo outlet lyžařského oblečení a vybavení.
Přestože se prodejna nachází v centru Prahy, tak před ní v pohodě zaparkujete, a navíc si k nákupu dáte kávu zdarma a děti si pohrají v dětském koutku…

Půjčovna

Mít v půjčovně to nejkvalitnější vybavení v Praze – to je pro CZ SKI standardem. Půjčovna lyžařského vybavení je primárně postavena na kompletně nových modelech, případně těch loňských v top stavu. Sortiment běžecké půjčovny jsme letos nově vybavili modely od firmy Salomon. Nabídka zahrnuje vše od vybavení pro začátečníky až po závodní modely pro ty nejnáročnější zákazníky. Veškeré vybavení si můžete půjčit, jak krátkodobě, tak i na delší časové období – na celou sezónu a jako jediní na trhu nabízí CZ SKI i půjčení na dvě sezóny. Velkým benefitem dvousezónní půjčovny je možnost kdykoli v průběhu jednotlivé kusy vyměnit. Vybavení dostanete vždy perfektně naservisované a okamžitě připravené k akci.

S rostoucí poptávkou po zboží na skialp byla nově vybavena i půjčovna pro fanoušky volného pohybu po horách, která je postavena na nových modelech Salomon QST 92 a 85 ve všech délkách. V nabídce půjčovny najdete i špičkové batohy ARVA REACTOR 24 s ABS systémem, vč. lavinového vyhledávače, sondy, lopaty a lékárničky.

CZ SKI

Nákladové nádraží Žižkov
(sklad podej A, B)
Jana Želivského 2200/2,
Praha 3

Otevírací doba:
po–so 8.00–19.00
ne 14.00–19.00

www.czski.cz