SkiWelt zahrnující oblasti Wilder Kaiser, Brixental, Hohe Salve a Kufsteinerland je jedním z nejmodernějších areálů na světě. A pro české lyžaře je velmi blízko, z Prahy je to sem 500 a z Brna 520 kilometrů.

Děti lyžují do 15 let zdarma!*

Lyžování zdarma od 3 dní
Oblast SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental je kvůli svému profilu, zázemí a moderním lanovkám velmi populární mezi rodinami s dětmi. V této rodinné lyžařské oblasti navíc v zimní sezóně 2019/20 jezdí děti do 15 let věku zdarma! Akce platí v termínu 14. 3.–13. 4. 2020!

* Pokud si jeden z rodičů v době platnosti akce zakoupí skipas do oblasti SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental s platností nejméně 3 dny, obdrží všechny jeho děti do 15 let (ročníky 2004–2013) pro stejné časové období skipas zdarma pro celou oblast SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental.

Široká nabídka ubytování

Regiony Wilder Kaiser, Brixental, Hohe Salve a Kufsteinerland nabízejí bohaté možnosti ubytování, od pokojů v soukromí přes penziony se snídaní, statky, hostince a rodinné apartmány po rodinné hotely nebo pětihvězdičkové luxusní hotely. Dovolená v příjemném rodinném apartmánu pro 4 osoby startuje na ceně 550 eur.

Večerní lyžování

Večerní lyžování je v areálu Söll otevřeno od prosince 2019 do března 2020!
Se svými 10 km osvětlených sjezdovek poskytuje Söll největší nabídku večerního lyžování v Rakousku.

Večerní lyžování Rakousko – SkiWelt Wilder Kaiser Brixental

Večer nejsou platné permanentky pro denní, týdenní a sezónní lyžování, ani bodová karta! Noční lyžování a noční sáňkování nejsou zahrnuty v žádném z tarifů SkiWelt, Kitzbühelských Alp ani v tyrolské Snow Card.

Více o středisku na www.skiwelt.at/cz/