Specifika určená věkem mladých adeptů lyžařského sportu jsou dotažena do nejmenších detailů a modely Scarabeo se tak malým lyžařům mohou stát perfektním společníkem pro dny trávené na lyžařských svazích.

Patentovaný koncept RIBBO® umožňující přizpůsobení délky rukávů a nohavic a šíře pasu slibuje vedle stoprocentní funkčnosti navíc i mnohem delší trvanlivost tohoto lyžařského oblečení – s bundami a kalhotami řady Scarabeo se vaše děti nemusí loučit už po uplynutí letošní zimy, tyto jim vydrží mnohem déle!

U bundy i u kalhot je v elegantně skrytých kapsičkách umístěn systém, kterým se zkrátí rukávy, respektive nohavice. Pro první sezonu můžete vybavení „zmenšit“, v druhé pásek povolíte a opět bude akorát.

Dainese Ribbo – modrá bunda

Oblečení roste s dětmi!
Otevřete kapsičky umístěné z vnitřní strany v oblasti ramenou a pomocí světle modrých pásků nastavte délku rukávů. Stejným způsobem nastavte délku nohavic na kalhotách, světle modré pásky pro nastavení najdete na lýtkách, pod manžetami zabraňujícími vniknutí sněhu do nohavic. Velikost kalhot v pase potom jednoduše nastavíte gumovou manžetou s fixací na knoflíky, je to tak jednoduché!

Dainese Ribbo – zelená bunda

Stoprocentní funkčnost
Bunda Ribbo HP JKT je určena mladým, ale náročným lyžařům. Extrémně elastická značková membrána DermizaxTM DX zajišťuje stoprocentní funkčnost, oblečení je nepromokavé i prodyšné zároveň, navíc skvěle odolává větru. Nepřízeň počasí tak není žádným problémem. Podlepené švy, odnímatelná kapuce i další detaily si ihned získají sympatie malých závodníků, stejně jako nadchnou jejich rodiče. Toto je lyžařské oblečení pro ty nejlepší juniory!

Dainese Ribbo – červená bunda

• Vodní sloupec 20 000 mm
• Prodyšnost 10 000 g/m2/24hrs
• Plně lepené švy
• Odnímatelná kapuce
• RIBBO system adaptabilní velikosti
• zateplení D-Thermo insulation (120g/m2)
• elastická membrána Dermizax®DX

Dostupné velikosti
4–6 let (110 cm)
6– 8 let (122 cm)
9–10 let (140 cm)
11–12 let (152 cm)
13–14 let (164 cm)

Více o oblečení a vybavení Dainese na www.dainese.com