Nový obrázek

Naše sestava se malinko rozrostla, na jeden den se přidal Roman Dalecký a na celou dobu slovenský freerider Bubo a Lukáš Mikula coby kamareman a fotograf. Zbylá sestava zůstala od Diavolezzy beze změny.

ACG SNOWride 2007 - Samnaun, jezdkyně: Simona Hrstková, foto: Petr Socha/SNOW.CZ
Simča Hrstková, foto Petr Socha/SNOW.CZ

První den nás, ač dopoledne trochu rozpačitě, uvítalo prvotřídní slunečné počasí a tropické teploty.  Holky dokonce uvažovaly o lyžování v plavkách, ale asi si je záměrně nechaly v údolí, možná by to škodilo pánským lyžařským výkonům... Škoda. Je tudíž zřejmé, že honba za prašanem byla směřována víceméně jen na severní svahy, kde se pořád daly najít pěkné úseky. Nutno podotknout, že středisko nabízí taky slušný snowpark, proto Ondra Beneš a Jirka Volák i tam několikrát točili se Strupem a Lukášem materiál do chystaného videa.

ACG SNOWride 2007 - Samnaun, jezdec: Jirka Volák, foto: Petr Havelka/SNOW.CZ
Jirka Volák, foto Petr Havelka/SNOW.CZ

Možností pro freeride je v Samnaun opravdu hodně, někdy je nutno trochu šlápnout, ale nic drastického. Kdyby v době naší návštěvy byl sníh až do hlavního údolí, možnosti by se ještě podstatně rozšířily. I tak jsme měli celé tři dny co dělat, fotili jsme a točili a večer si trochu provětrali hlavu v místním šantánu…

ACG SNOWride 2007 - Samnaun, jezdec: Patrik Divín, foto: Petr Socha/SNOW.CZ
Patrik Divín, foto Petr Socha/SNOW.CZ

Bez velkého patosu musím říct, že letošní ACG SNOWride 07 utekl jako voda... Velké reporty s těmi nejlepšími snímky najdete v časopisech SNOW v sezoně 07/08, takže si je nenechejte ujít!

Kompletní fotogalerii najdete zde.