Milujeme přírodu a s věkem přichází vědomí, že jsme zodpovědní za prostředí, ve kterém žijme. Proto do celé naší funkční technické kolekce postupně zavádíme značková vlákna Coolmax EcoMade, která jsou z 97 % vyrobena z recyklovaných materiálů.

Nová kolekce prádla Sensor Coolmax Thermo pro rok 2021 je vyrobena technologií Coolmax® EcoMade. Funkční vlákno je vyrobeno z příze, která je z 97 % z recyklovaného materiálu a zmírňuje dopady na životní prostředí. Vlákno se vyrábí z použitých plastových lahví, které jsou během šesti kroků přetvořeny na vlákno vhodné k výrobě funkčního prádla. Materiál skvěle odvádí vlhkost od těla a zákazník se tak bude cítit déle v suchu, což přispívá k lepšímu komfortu nošení.

Nové Thermo najdete v kolekci pro dámy, pány a samozřejmě i děti. Nové barevné kombinace, propracovaný střih, recyklovaný materiál Coolmax® EcoMade. Funkční prádlo, které příroda miluje.

SENSOR COOLMAX THERMO

Řadu funkčního prádla Coolmax Thermo tvoří teplý jednolící elastický úplet ideální pro všechny zimomřivce. Použitý materiál Coolmax EcoMade pochází z 97 % z recyklovaného materiálu a zaručuje skvělé funkční vlastnosti, transport vlhkosti od těla a termoregulační schopnost. Využití vlákna s trvale včleněnými ionty stříbra zároveň přináší vysoké a trvalé antibakteriální vlastnosti. Thermo je odolné, tvarově stálé a vysoce elastické, přesto je toto prádlo velmi jemné na omak. Intenzivním vyčesáním rubové strany totiž úplet získává na objemu a měkkosti. Prádlo je možné použít jako první nebo druhou vrstvu a je vhodné pro celodenní nošení, zimní sporty a volnočasové aktivity.Hlavní výhody úpletu Coolmax Thermo:

  • Značkový materiál s příměsí iontů stříbra
  • Recyklovaný materiál, šetrný k přírodě
  • Vysoké permanentní bakteriostatické vlastnosti
  • Teplé termoprádlo počesané na vnitřní straně
  • Rychlý transport vlhkosti od těla a výborná termoregulační schopnost
  • Střihově náročné propracování
  • Možno použít jako první nebo druhou vrstvu
  • Vyrobeno v České republice

www.sensor.cz