Pokud jste si už dokázali zvyknout na novodobý „covid životní styl“, určitě si dokážete najít způsob, jak si užít to, co opravdu milujete – lyžování.

Velkou novinkou zimy 2020/21 v Gopassu bude rozšíření nabídky o šest nových středisek. Lyžaři se mohou těšit na populární rezort v italských Dolomitech – Drei Zinnen, v Rakousku kromě už dobře známého ledovcového střediska Mölltaler Gletscher a jeho sesterského střediska Ankogel Mallnitz přibudou v nabídce další střediska: Grossglockner Kals Matrei, Heiligenblut, Innerkrems, Silian a St. Jakob. V online nabídce budou k dispozici 1- a 6denní skipasy do těchto středisek za nejvýhodnější ceny. „Celkem tak Gopass nabídne až 593 km sjezdovek v 14 lyžařských střediscích v 5 evropských zemích (některá střediska jsou ještě v jednání).

V případě nových středisek jde o obchodní spolupráci s jejich provozovateli na online prodeji skipasů prostřednictvím e-shopu Gopass. Lyžaři tak budou mít možnost zalyžovat si vždy tam, kde budou aktuálně ty nejlepší podmínky. Mohou tak objevovat Tatry, Krkonoše, Beskydy, Alpy i Dolomity,“ uvedl předseda představenstva TMR Igor Rattaj.


Již dříve se do systému Gopass zapojil Mölltalský ledovec v Korutanech

Kromě toho Gopass samozřejmě nabídne online skipasy i do stávajících středisek. Na Slovensku jsou to lyžařská střediska Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské pleso a Starý Smokovec. V České republice si s Gopassem zalyžujete ve Špindlerově Mlýně a ve středisku Ještěd. V Polsku v největším lyžařském středisku Szczyrk.


Nově bude možné pořídit si přes Gopass zvýhodněný skipas do Heiligenblutu...

Gopass tak přináší svobodu výběru lyžařského střediska až v pěti zemích a 14 lyžařských střediscích s 593 km sjezdovek. Lyžaři tak mají příležitost zalyžovat si vždy tam, kde jsou aktuálně vhodné sněhové a povětrnostní podmínky, mít šanci zalyžovat si i v době případných opatření a zároveň objevit a poznat nové lyžařské destinace. S Gopassem tak máte na dosah Tatry, Krkonoše, Alpy i Dolomity. Stačí kliknout na web gopass.cz a začít nakupovat skipasy za nejlepší ceny.


... nebo do lyžařské arény Drei Zinnen v Dolomitech

Kromě jednodenních a vícedenních skipasů na zimu 2020/21, které jsou v nabídce od 18. listopadu 2020, mají lyžaři ještě do konce listopadu možnost zakoupit si i celosezonní skipas Chytrá sezónka.

Pokud ještě náhodou neznáte Gopass, měl byste to rychle napravit. Gopass je e-shop na různé služby a zážitky v oblasti cestovního ruchu s velmi zajímavým věrnostním programem. Registrace do systému probíhá online a je bezplatná. Na základě registrace obdržíte čipovou kartu, kterou použijete zejména při lyžování a zároveň Gopass kartu v mobilu, kterou je praktické využívat na všechny ostatní služby. Proč se registrovat? Ušetříte a zároveň získáte různé bonusy. Online nakoupíte vždy nejvýhodnější skipasy, vstupy do aquaparků, ubytování, golfové fee, vstupenky na akce a množství dalších zážitků. Online nákupy tak přinášejí zákazníkům pohodlí, individuální přístup, sociální rozměr i zajímavé výhody. Princip věrnostního programu Gopass je založen na shromažďování bodů za nákup zboží a služeb. Členové programu potom mohou využít body podle vlastního uvážení na různé služby a produkty. Projekt GOPASS se zároveň dynamicky vyvíjí a neustále přináší nové funkce, o kterých jsou klienti pravidelně informováni formou newsletterů.

Více informací na GOPASS.cz