Choc je český malosériový výrobce sportovních produktů sídlící na Vysočině v Bobrové. Tam pod rukama zaměstnanců vznikají špičkové lyže, snowboardy, wakeboardy a kiteboardy. Zakládají si na poctivé ruční práci za pomoci inovativních postupů a kvalitních materiálů pro ty, co to umí ocenit. Můžete se tak spolehnout, že do produktů dávají opravdu všechno.
Historicky značka stála u zrodu české snowboardové scény. Spoustu let sponzorovala českou snowboardcrossovou reprezentaci a Eva Samková v roce 2010 vyhrála své první mistroství světa juniorů na snb Choc. Nyní se značka vyprofilovala jako zakázkový malosériový výrobce vysoce kvalitních produktů bez kompromisů v konstrukci a použitých materiálech.

Na základě dlouholetých zkušeností s výrobou jsou schopni vyrobit custom produkt odladěný na přání zákazníka. Dle jeho váhy, výšky a jízdních schopností sestaví konstrukci, a to i ve vlastním designu. Cena/výkon je to, co je dělá jiné. Za velmi příjemné ceny v maximální kvalitě. Možná právě proto je ještě neznáte, investují zejména do technologie a kvality produktů. Vyrobit špičkový produkt není jednoduchý ani levný proces. Celý průběh výroby najdete zpracovaný na www.choc.cz.

Důležité je zmínit, že nepoužívají žádné distribuční sítě. Produkt jde z výroby přímo k vám. Tento způsob prodeje má řadu výhod: ekologie, vyšší přidaná hodnota produktu, možnost výroby na míru, přímý kontakt výrobce se zákazníkem a jednodušší servis.

www.choc.cz