Je to tak. Stále máme volných asi osm míst a tak jsme se rozhodli zapracovat na přípravě campu a obstarali jsme dva sněžné skůtry Ski-doo. Důvodem bylo i zjištění, že zároveň s námi bude ve Funstorm snowparku na Moravské Boudě probíhat i holčičí snb camp a tak jsme měli obavy z řad u vleku.

Díky podpoře Skateshop.cz si také můžeme dovolit snížit mírně cenu campu a to na baťovských 5999,-!

Z dřívějška už jistě víte že:-)

NEWSCHOOL CAMP je zimní freeski camp zaměřený na newschool lyžování, bude to týden ježdění v nejlepším parku v ČR společně s nejlepšími ridery u nás s možností nechat si poradit, využít videocoachingu, soutěžit každý den o věcné ceny, ale hlavně strávit čas ježděním s pohodovými lidmi, žijícími pro stejnou věc.

O co jde: Zimní freeski camp zaměřený na newschool lyžování
Kde to bude: Funstorm snowpark Moravská Bouda
Kdy to bude: 9. - 14.3.2008

O čem to bude

  • o jednom týdnu ježdění v nejlepším parku v ČR společně s nejlepšími ridery u nás
  • o možnosti nechat si od těchto riderů poradit jak v parku tak večer při videocoachingu
  • o focení a natáčení ( Po skončení campu, dostane každý camper fotky a video na DVD)
  • o každodenních minisoutěžích o věcné ceny
  • hlavně ale o pohodě v partě lidí, která žije pro stejnou věc

Pro koho je NC určen

Newschool Camp pořádáme pro úplné nováčky stejně tak jako pro ridery té nejvyšší úrovně. Coachové jsou jedněmi z nejlepších newschoolerů u nás a ze zkušenosti z letních Jam Campů vědí jak si "poradit" s každým skierem a posunout jeho ježdění dál během velmi krátké doby. Newschool camp bude navíc zakončen Meat Fly Xgames (prize money 50 000,-) a tak budou mít soutěžichtiví campeři  jedinečnou možnost se celý týden připravovat na DM.

Coachové

Headcoach: Martin Horák - 4frnt, Protest, Skateshop.cz, Dalbello, BigAir NH
Coachové: Ondra Beneš - Amplid, Horsefeathers, Skateshop.cz, BigAir NH, Foshna
Ondra Neumann - Rossignol, BigAir NH
Hrozenkovská croo -Lukin - Du-Jean - Mrcin - Pulec - Chosé

Program

Neděle: Po 16.00 Příjezd a rozdělení chatek, večer proběhne seznamovací akcička a bližší seznámení s programem a průběhem Newschool campu

Pondělí - Pátek
: cca 8.30 - snídaně, coaching v parku bude rozdělen každý den na dvě dvouhodinové sessions. První bude vždy od 10-12 a druhá od 13-15 hod. V tyto hodiny se  budou všichni coachové camperům věnovat na 100%. Mezi těmito dvěma session bude volné ježdění. Tuto pauzu campeři většinou ani nepoznají. Ze zkušeností z Jam Campů víme, že reálně začíná coaching vaším příchodem do parku a končí až vaším odchodem ne z parku ale do postele.
cca 18.00 večeře (pokud byste například nejedli maso, uveďte to prosím v poznámce přihlašovacího formuláře)
19.00 Videocoaching

Sobota: MeatFly Xgames (pro ty kteří se budou mít zájem zúčastnit), volné ježdění

Dodatek k programu:  Nejsme  mixcamp pro snb a freeski, jsme FREESKI ONLY a  najdeme si čas na každého z vás každý den! Zároveň vás ale nebudeme nutit účastnit se coachingu nebo daného programu. Během zimních campů samozřejmě neměníme naši filozofii maximálního počtu 20ti camperů. Při počtu 3 coachů + NH jib croo se dostanete na průměr méně než 5 riderů na 1 coache! My víme co potřebujete k tomu, aby jste se naučili  skákat grabovat a jibovat.

Ubytko a Jídlo

Ubytovaní budeme v areálu srubů v těsné blízkosti lyžařského areálu. Víc info www.dolnimorava.cz

Partneři a sponzoři

Skateshop.cz, Amplid, Ninthward, Youngprimitive, Red Bull, Neff, Foshna, Rossignol,  Freeskiing.cz, Freeskier.sk, SNOW

Registrace

www.bigair.cz
Dodatek k registraci: Kapacita newschool campu je striktně omezena z důvodů kvality coachingu. Proto si prosím před odesláním registračního formuláře rozmyslete jestli skutečně v daném termínu budete moct přijet! Pevně zapsáni budete až po odeslání 30% zálohy. Detaily a stornopoplatky vám příjdou emailem po registraci.

Cena

6500,-
Cena obsahuje : ubytování (ne-so), polopenzi (snídaně, večeře), skipas ( po - so), každý den perfektně upravený park, coaching, služby fotografa a kameramana, ceny od sponzorů, DVD s fotkama a videem z campu
Otazky

Pokud byste měli jakékoliv otázky, pište prosím na mikula.lukas@gmail.com
Lukin Mikula

BigAir.cZ
Freeskieři vědí...

Nový obrázek