Kempu se zúčastní jedni z nejlepších juniorských jezdců jako je Pavel Vyroubal, Darek Bergmann, Filip Gutwirth nebo juniorská mistryně světa ve freestyle snowboardingu Šárka Pančochová. O další coutching se pak postará česká Burton star a Volcom profi jezdce Roman Dlauhý, praktickou i teoretickou výuku zastřeší profi trenér Zdeněk Volech ze Sportovní Akademie ve  Špindlerově Mlýně a jako třešnička na dortu ze skupiny Trash Brothers Vám to přijede vysvětlit vítěz loňské série Rookie cupu 2007 Matěj Novák. Několika  denní návštěvu přislíbil i profi rider Martin Černík, který se v tuto dobu bude vracet z mistrovství Česko Slovenska v surfingu ve Francii. Po celou dobu kempu bude na místě profesionální kameraman Vítek Kratochvíle, jehož práci znáte z nejednoho českého snb videa, a také z minulého ročníku TV snb magazínu 360°. Cool fotečky naservíruje všemi sněhy oprášený profík Michal „Oškr“ Oškrkaný  a vy se tak dočkáte zviditelnění prostřednictvím videa a fotografií v pravidelných magazínech a webových serverech.

Kemp se uskuteční v termínu 21.6.-27.6. 2008

Ubytování bude jako minulý rok na čtyř až šesti lůžkových apartmánech s kuchyní, toaletou a koupelnou s lůžkovinami,po­vlečením a ručníky. V ceně campu je také zahrnutý vstup zcela zdarma do 25 metrů dlouhého bazénu s Olympijskou homologací a 50 metrů vzdáleného skateparku. Dále je zde k dispozici fitnes, sauna a lázně. Kousek od Apartmánů je také možno využít, tenisové kurty, fotbálek a v údolí je cca 10 km dlouhá in line trasa. Apartmány v Top Residence*** jsou vzdáleny pouhých 150 m od konečné stanice lanovky. Ve středisku je několik velmi dobrých a levných restaurací včetně tradiční italské pizzerie. Samozřejmě je zde i několik barů, v jednom z nich pro Vás připravíme závěrečnou party s předáváním cen vítězům ze závěrečného závodu. A jako by toho nebylo dost, tak další třešničkou na dortu především pro teenage, v autonomní oblasti jižního Tyrolska Schnalstal Vám v baru nalejou již od 16 let, holt zákon je zákon.

Doprava bude zajištěna autobusem a dodávkami z Prahy až do garáže ubytovacího komplexu Top Residence. 

V ceně kempu je zahrnuta:

-    Doprava
-    Ubytování
-    Ski pass
-    Poplatek resortu (vzdušné)
-    Coaching a video coaching
-    Foto Session
-    Závěrečná Party
-    Věcné ceny a dárečky
-    Pojištění odpovědnosti účastníku kempu – škody vámi způsobené  v parku a na svahu

-    Na památku DVD s fotkami a krátkým filmem

Cena kempu:

Do 14 let      7.600 Kč
Do 25 let      8.000 Kč

Nad 25 let     8.600 Kč

Stravu si každý zajišťuje sám. Na každém apartmánu je kompletně vybavená kuchyň kde je možno vařit a skladovat potraviny v lednicích. Pro nesamostatné a náročnější je zde možnost zajistit večeři v místní restauraci skládající se ze 4 chodů (předkrm-polévka nebo salát, hlavní jídlo a zákusek)  v ceně 14 EUR za večeři. Placené večeře se zajišťují na místě po příjezdu u pořadatele Kempu.

V případě vašeho zájmu o camp prosím zasílejte přihlášky v podobě mailu na adresu: info@snowboarding.cz

Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození, telefonní kontakt, adresu bydliště a pro lepší následnou komunikaci i email. Podmínkou k účasti na campu je složení zálohy 4000 Kč na účet spoluorganizátora Sport clubu 1999 č.ú. - 317706028/2400 e-banka nejpozději do 13.6.2008. Pro platbu složenkou adresa účtu: Politických vězňů 842, 252 62 – Horoměřice. K platbě prosím jako variabilní symbol připojte prvních 6 čísel bez koncovky z vašeho rodného čísla tedy např.: 801201

Vzor přihlášky zašlete na info@snowboarding.cz, popřípadě volejte na tel.: 724921236
Jméno:
Příjmení:
Datum narození:
Adresa:
Telefon/mobil:

Email:

Podrobnější info k organizaci kempu jako je přistavení autobusu a podrobný program dostanete obratem po zaslaní  přihlášky a složení zálohy !!

Více informací o středisku najdete na stránkách www.schnalstal.com

Případné dotazy k ubytování na telefonním čísle 737 222 410 nebo 737 222 432  nebo na e-mailu ivana.dobisova@tiscali.cz