Spodní oblečení, které používá česká reprezentace ve sjezdovém lyžování, je na trhu volně dostupné pod označením Mico Official CZE. Spodní trika i kalhoty jsou vytvořeny ze dvou vrstev materiálu. První hydrofobní vrstva udržuje optimální vlhkost u těla a veškerou nadbytečnou vlhkost odvádí ven speciálními průduchy. Druhá vrstva pak zajišťuje dokonalou ventilaci vzduchu. Kolekce Mico Official CZE se přizpůsobí tělu jako druhá kůže a vy se už můžete soustředit pouze na svůj výkon.
Špičkou u Mico je kolekce M1. Jedná se o oblečení z bezešvé třívrstvé tkaniny, které umožňuje sportovci volnost pohybu a zajišťuje optimální odvod vlhkosti z těla. To je zajištěno kombinací hydrofobní textilie (polypropylen Dryarn na vnitřní straně) a hydrofilní vnější vrstvy. 3D plochy, které se nacházejí na různých strategických místech na těle, optimalizují větrání a odvod vlhkosti z těla.

Ať už sáhnete po spodním oblečení, nebo budete vybírat z široké škály skvěle řešených lyžařských ponožek, určitě neuděláte chybu.

Více informací na www.mico.it.