První lyže z USA před 25 lety

a začátku celého příběhu HARFASPORTu stála dvojice kamarádů, které spojovala vášeň ke sportu a lyžování zvlášť. Během studií a cestě po USA se rozhodli, že nakoupí první lyže a nabídnou je českým zákazníkům. A tak po poctivé ruční práci a nakládce prvního kontejneru lyží putovalo první zboží do Čech. To si mohli zákazníci koupit v nové prodejně od října 1996.

Od té doby se hodně změnilo a z prodejní plochy necelých 250 m2 vybudovali kamarádi a majitelé Jarek Fic a Zdeněk Hnát čtyřpatrovou prodejnu s 1 500 m2 prodejní plochy. Prvotřídní lyžařskou výbavu zde najdete stále, ale také vše pro běžky, skialp a cyklistiku. Třešinkou na dortu jsou prémiové služby pro všechna sportovní odvětví, od lyžařských bot na míru, servis, bikefitting a další.

Přinášíme tipy na letošní zimní novinky, které by vám rozhodně neměly uniknout!


Nové boty Strolz POP Annie a Strolz POP Benny


Lyžařské boty na míru Strolz již 100 let!

V HARFASPORTu najdete zboží a značky, které nikdo jiný na našem trhu nenabízí. Jednou z nich je rakouská rodinná firma Strolz, která vyrábí nejlepší lyžáky na míru. A to již 100 let. V rámci letošního jubilea představil Strolz novou podznačku lyžařských bot POP od Hannese Strolze. Dámský model Annie a pánský model Benny jsou určeny pro širokou veřejnost upřednostňující volnější pocit z jízdy, požadující větší pohyblivost a především komfort, kombinovaný s vysokým výkonem lyžařských bot.

Lyže Stöckli, Kessler či prémiové kolekce Atomic a Salomon

Máte zálusk na lyže, které vás v dobrém slova smyslu zcela ovládnou a v nichž si vynahradíte loňskou sezónu? Nabídka lyží v HARFASPORTu je našlapaná a seženete zde kolekce značek jako Stöckli, Kessler, Rossignol, Head a další. Za zmínku stojí i lyže značek Atomic a Salomon z prémiových kolekcí, které nabízí jen hrstka prodejen. Třeba Atomic Redster, na nichž jezdí Ester Ledecká.

Rychlý servis lyží do 48 hodin

Není čas ztrácet čas! Servis lyží prošel za těch 25 let pořádnou změnou a jede na plné obrátky. Ale čekání nehrozí delší než 48 hodin. Chcete-li se v servisu zastavit rovnou při cestě na hory, můžete. Servis lyží express je do hodiny.

Pro info o testování lyží, službách a kompletní nabídce zboží navštivte prodejnu a www.harfasport.cz.