Ano, již zmíněná značka Nordica hraje v prodejnách Heliasport prim. Fanoušek této italské značky, jejíž barvy hájí třeba dvojnásobný vítěz Hahnenkammu Dominik Paris a krásné úspěchy s ní zažil i český reprezentant Ondřej Bank, si zde přijde na své. A proč to nepřiznat, majitelem řetězce šesti obchodů je firma dovážející sportovní vybavení značek Nordica a RollerBlade do České republiky. Pro zákazníka má tato skutečnost několik výhod.

Nordica ski boots centrum

Kdo propadl kouzlu značky Nordica, což není nijak těžké, se bude v Heliasportu cítit jako v ráji. Kompletní sortiment od turistických sjezdových bot až po závodní modely prostě jinde nenajdete. „Nordica je v botách naprostá špička, což se odjakživa hezky demonstrovalo hlavně v prostředí závodního lyžování, u rekreačních lyžáků to ale není jinak,“ potvrzuje známou pravdu vedoucí pražského Heliasportu Rostislav Přibyl. V obchodě má pouze lyžáky značky Nordica, a přesto se mu jen výjimečně stává, že by si zákazník vhodné lyžařské boty nevybral.

Heliasport má jakožto expert na značku Nordica samozřejmě i Nordica boot fitting centrum, takže pokud by vás lyžáky tlačily, personál prodejny je umí doladit dle konkrétní nohy. Nordica lyžáky tvaruje za pomoci infra lampy, což má jednu velikou výhodu. Infračervené paprsky zahřívají skelet šetrně, takže materiál vůbec nepoškozují. Navíc je možné paprsky zaměřit přesně na místo, kde je se skeletem potřeba pracovat. Další špičkovou specialitou značky Nordica jsou plně tvarovatelné korkové vnitřní botičky.

Testcentrum Nordica

Toužíte si vyzkoušet nejnovější lyže Nordica Dobermann Spitfire 70 Pro? Tak si pro ně zajeďte do Heliasportu. A stejně tak pro jakoukoliv jinou lyži italského výrobce, v nabídce testcentra je takřka všechno z aktuální kolekce. „Každý rok testcentrum obměňujeme. Pokud uvažujete o koupi nejvyšších modelů, budete si je možná chtít otestovat,“ vysvětluje Rostislav Přibyl. A opravdu to tak funguje, zákazníci si pro nové lyže často přijdou s tím, že už je testovali. Třeba v lyžařském středisku v Koutech nad Desnou, které také patří do rodiny, provozuje ho totiž stejná firma jako Heliasport. V Koutech je pro testování produktů Nordica skvělé zázemí, z čehož samozřejmě těží hlavně moravské prodejny. Ale také stále více Pražáků neváhá do Koutů vyrazit a spojit dobré lyžování s testováním lyží.

Prodejní akce

Skimánie, tohle slovo už si celá řada lyžařských nadšenců dobře pamatuje. Proč? Každý rok na podzim propukne v Heliasportu opravdová mánie podpořená skvělými cenami lyžařského vybavení. Skimánie se odehrává v druhé polovině listopadu, kdy obchod dělá zákazníkům radost ve stylu black fridays. Zkuste se včas na některé z prodejních akcí v Heliasportu zastavit, nechte si poradit od lidí, které sport opravdu baví, a nakupte za parádní ceny!

6 prodejen Heliasport:

  • Olomouc
  • Brno
  • Praha
  • Ostrava
  • Přerov
  • Kouty nad Desnou

www.heliasport.cz