Historie značky sahá až do roku 1914. Zakladatelem je Wiktor Haglöfs, truhlář, který byl obchodníkem a vizionářem se snem, byl odhodlán vytvořit batoh, který vydrží nezbytné cesty po celé zemi bez ohledu na podmínky. Od skromných začátků se příběh této značky vyvinul, stejně jako její nabídka.

Její neustálý vývoj s důrazem na minimalismus, funkčnost a detail ji řadí mezi nejprogresivnější outdoorové značky v Evropě schopné konkurovat i známým outdoor matadorům ze zámoří. DNA tohoto brandu dotváří fakt, že produkty jsou zpracovány z vysoce technických materiálů s dokonalou konstrukcí, nízkou hmotností a dlouhou životností. To, že výroba probíhá za dodržování těch nejpřísnějších podmínek pro zachování životního prostředí, je pro Haglöfs samozřejmostí.

Bunda Haglöfs Vassi touring GTX a kalhoty Haglöfs Vassi touring GTX

Hledáte spolehlivé oblečení na skialpy? Máme ho pro vás! Pánská bunda a kalhoty – vysoce technicky propracované, určené na skitouringové aktivity. Volný freeride design a zejména lehký, prodyšný materiál GORE-TEX Active garantuje, že vás udrží v suchu. Perfektní volba pro vysokozátěžové aktivity. Technické vychytávky a praktické detaily vás mile překvapí a určitě potěší. Pro vaši naprostou bezpečnost je na obou kouscích umístěn RECCO reflektor.

Materiál: GORE-TEX Active, 30D, recyklovaný PAD
Hmotnost bundy: 615 g (vel. L), hmotnost kalhot: 423 g (vel. L)
Cena bundy: 14 900 Kč
Cena kalhot: 12 200 KčMikina Haglöfs Vassi Mid Hood

Tento kousek by měl patřit do výbavy každého správného outdoorového nadšence. Vysoce technický model i materiál, na které se můžete spolehnout jak ve větru, tak při nižších teplotách. Je vyroben z materiálu Polartec Power Air, který má hrubší a pevnější strukturu a je oděruvzdorný. Mikina je panelově střižená, se strategicky umístěnými elastickými panely poskytujícími neomezenou volnost pohybu. Samozřejmostí jsou kapuce, regulovatelný spodní okraj, otvory na palce na konci rukávů a několik kapes na nezbytnosti.

Cena: 5 400 Kčwww.vavrys.cz