Užijte si to letos doslova v plné parádě! Vybrali jsme pro vás několik exkluzivních tipů z největší pražské sportovní speciálky, HARFASPORTu.

Toni Sailer

Toni Sailer, to je exkluzivní značka lyžařského oblečení nesoucí jméno rakouského lyžaře a trenéra národní reprezentace. V HARFASPORTu najdete dámskou i pánskou kolekci. Všechny modely bund, kalhot i středních vrstev jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, garantujících prodyšnost, nepromokavost, tepelný komfort a odolnost. Kvalita a pečlivé zpracování je vidět na první pohled. Přinášíme vybrané kousky, ale doporučujeme zajít osobně na prodejnu, kde najdete celou kolekci.

Stöckli

Patříte-li mezi fanoušky švýcarských lyží Stöckli, které jsou bezesporu světovou špičkou, najdete letos v HARFASPORTu parádní novinku.
Lyže Stöckli Laser SC Orea – unikátní embosované nápisy a velice detailní inserty dělají z této lyže elegantní all-rounder a lákadlo pro oči. Tento skvělý univerzál je skutečný klenot, který zaujme svou dokonalostí až do nejmenších detailů a nadchne i svým výkonem. V této lyži totiž bije sportovní srdce lyže Stöckli Laser SC, zabalené do elegantního designu.
Opět vás pozveme přímo na prodejnu, kde najdete širokou a bezkonkurenční nabídku značky Stöckli. Můžete se vyladit i s oblečením, které si zde také vyberete.

Ještě nemáte připravené lyže? Využijte rychlý servis HARFASPORT

Všechny lyže servisují do 48 hodin, a pokud se potřebujete zastavit až cestou na hory, můžete. Expres servis budete mít do hodiny.


HARFASPORT
Českomoravská 41,
190 00 Praha 9
Otevřeno denně: 10–20 h

www.harfasport.cz