Koncept není nijak převratný - v podstatě se jedná o aplikaci, která zobrazuje stránky časopisu tak, jak je vidíte v papírovém časopise. Podobně už nějakou dobu frčí kanadský Skipress (skipressworld­.com) a jiné časopisy. Zajímavé jsou však fíčury v rámci stránek.

Za zmínku stojí interaktivní weather report coby šikovně maskovaná reklama na střediska. Reklamy je vůbec v Onboard Digital opravdu dost, ale formou jakou je prezentovaná nijak neruší. Např. Interaktivní mapa Whistleru nebo rubrika What's in the bag s odkazy přímo na stránky výrobců jednotlivých kousků vybavení. Otázkou je, jaký dojem bude dělat, až použité vychytávky čtenářům zevšední. Co se mi však líbilo hodně je pojetí fotogalerie, kde sekvence stránkou projíždí jako jednotlivá políčka filmu (např. s. 16-17), případně statické fotky jsou doplněny přímo ve stránce spustitelnou videoverzí. Stejně jsou řešeny ukázky nejnovějších videí na více než deseti stranách.

V časopise můžete zoomovat, exportovat do PDF nebo stránku odeslat kamarádovi a jestli dojdete až na konec časopisu, můžete se těšit na videjko Andrease Wiiga, respektive jeho double cork 1080.

listovat můžete na http://freemag.onboardsnowboarding.com/

Nový obrázek