Pražská sportovní speciálka, HARFASPORT, která letos slaví 25 let, nabízí to nejlepší pro všechny milovníky sjezdového, běžeckého a skialpového lyžování i nadšené cyklisty. Vedle nabídky zboží a prémiových služeb, jako je třeba výroba lyžáků na míru, chystají pro zákazníky řadu parádních akcí. Letos je nabídka opravdu pestrá!

TESTOVÁNÍ SJEZDOVÝCH LYŽÍ

V oblasti sjezdařiny nemá HARFASPORT široko daleko konkurenci. Z široké nabídky lyží si vybere každý. Pokud ale raději předem lyže otestujete a necháte si od odborníků poradit, využijte testování lyží! Na výběr budete mít z více než 150 párů napříč značkami, jako jsou Atomic, Salomon, Rossignol, Stöckli, Kessler nebo Dynastar.

TERMÍN: 14.–16. 1. 2022 na Tanvaldském Špičáku

SKIALPOVÉ AKCE VŠEHO DRUHU

Pro všechny, kteří už propadli kouzlu skialpu či ho chtějí teprve zkusit, mají profíci v HARFASPORTu hodně možností. Skialpové besedy už letos proběhly, ale vše podstatné se dozvíte i při dalších akcích. Pro začátečníky jsou ideální možností pravidelné SKIALPOVÉ PÁTKY, které startují 21. ledna 2022 a budou pokračovat až do jara. Další možnost pro začátečníky i pokročilé jsou SKIALPOVÉ KEMPY v Krkonoších. Ti zkušenější mohou vyrazit na SKIALPOVÉ KEMPY do Alp. Termíny pro Alpy budou zveřejněny na webu do konce roku 2021.

TERMÍNY: první akce je 21. 1. 2022 a kompletní přehled najdete na webu harfasport.cz

KURZ A TESTOVÁNÍ BĚŽECKÝCH LYŽÍ

Rádi běžkujete, ale chtěli byste svoji techniku, ať už klasiku či skate, posunout dál? Navíc si vyzkoušet různé modely lyží pro klasiku i skate? Pro všechny, kdo říkají ano, má HARFASPORT další akce. Pojeďte na jednodenní běžecké kempy, které chystají společně se značkami Atomic a Salomon a Ski Klubem Jablonec, jehož trenéři kemp povedou!

TERMÍN: 6. a 21. 1. 2022 v Jablonci n. Nisou
TIP - Využijte i půjčovnu a celosezónní půjčovnu zimní výbavy a servis lyží v HARFASPORTU!
KOMPLETNÍ PŘEHLED AKCÍ, KURZŮ A TESTOVÁNÍ, KTERÉ HARFASPORT POŘÁDÁ, NAJDETE NA

WWW.HARFASPORT.CZ


HARFASPORT
Českomoravská 41
190 00 Praha 9
Otevřeno denně: 10–20 h

www.harfasport.cz