Určitě se shodneme, že skialp může mít mnoho podob. Jiným sportem je v podání závodníků, kteří s lehkou výbavou polykají výškové metry, jiným pro turisty klouzající se po hřebenech Krkonoš. Každý z nich má jiné ambice, očekávání a potřebuje i jinou výbavu. Jakým skialpinistou budete, musíte vědět už při nákupu výbavy. Právě přístup odlišných disciplín (Race, Speed, Tour a Free) promítá do dělení své kolekce již několik let společnosti Dynafit. Pro letošní rok jde ale ještě dál. V rámci takzvaného „systému“ nabízí v každé z řad ucelený komplet lyží, bot, vázání i oblečení, který přesně odpovídá vašim požadavkům a na nějž se můžete spolehnout, že bude stoprocentně fungovat za každé situace.

Radical: komplet, který funguje Začínáte-li se skialpem, je jasné, že zorientovat se v nabídce stovek lyží, mnoha desítek typů vázání, bot a nespočtu kombinací oblečení je dost možná větší výzva než samotný výšlap na kopec. Dynafit Ski Touring System vám dilema „co s čím“ podstatně zjednoduší. Například nejuniverzálnější kolekce Tour nabízí v setu Radical set 88 mm širokých univerzálních lyží, pohodlné boty vycházejících z konceptu legendárních Hoji a jedno z nejprověřeněj­ších, lehkých a intuitivních vázání. Celek doplňuje 30litrový batoh, ideální na celodenní výlet, a goretexový softshell komplet bundy s kalhotami. Technicky i designově sladěno tak, že stačí jen vyndat z krabice a vyrazit.
SOUTĚŽ

DYNAFIT UPLIFTING MOMENTS

Vyzkoušejte Radical Set na vlastní kůži, zúčastněte se jedné z pěti expedic odhalujících nejkrásnější skialpové túry Evropy.
Jste vášnivý skialpinisté? Chcete vyzkoušet, jak perfektně System Dynafit Radical funguje, a zároveň strávit čtyři dny v těch nejkrásnějších koutech Alp a Vysokých Tater?
Co musíte udělat?
Do 31. 1. 2022 navštivte web radical.dynafit­.com a vyplňte jednoduchý formulář, v němž prozradíte, proč právě vy byste měli být vítězem.
Kde koupit Dynafit? Skialpovou kolekci Dynafitu můžete pořídit ve třech desítkách prodejen v Česku a na Slovensku, stejně jako na oficiálním webu dynafit.com. Společnost si zakládá na výběru svých partnerů. Vždy jde o obchody se špičkovým zákaznickým servisem a zkušeným personálem. Jednoduše jde říct, že kde mají Dynafit, tam skialpu rozumí.

Doporučení prodejci:


Rock Point

Praha Letňany, Brno, Plzeň, Olomouc a Ostrava
Širokou kolekci Dynafitu včetně možnosti zapůjčení testovacích párů najdete na pobočkách sítě Rock Point. Vybírejte obchody označené jako Skialpová centra (momentálně: Praha Letňany, Brno, Plzeň, Olomouc a Ostrava).

www.rockpoint.cz


Sachasport

Ostrava
Takzvaně na jistotu si pro Dynafit můžete jít také do ostravské prodejny Sachasport. V této části Česka je prodejna Jiřího Sachy vyhlášenou adresou, kde rozhodně budete spokojeni a neodejdete s prázdnou.

www.sachasport.cz


Koloshop

Praha, Teplice
Přesto, že se to dle názvu nemusí zdát samozřejmé, širokou nabídku kolekce Dynafitu a skialpinismu holdující personál s jistotou potkáte i v obou pobočkách Koloshopu: v Teplicích a v Praze.

www.koloshop.cz


Enzian Mountain Shop & Bar

Pec pod Sněžkou
Letos nově se otevřela možnost zajít si pro Dynafit také do značkové speciálky Salewa&Dynafit v Peci pod Sněžkou. Designový brand shop s prostorným barem má ambici stát se centrem skialpu v Krkonoších.

www.enzian.cz