Funkční triko Nathan

Elastické funkční triko těsně obejme tělo, aby mohlo distribuovat pot dále od těla na každém centimetru čtverečním kůže. Je poměrně hřejivé a univerzální, pokud nemáte speciální požadavky, využijete ho pro všechny typy zimních sportů.

Péřovka Smithers

Koncept péřových produktů Kilpi Smithers je zajímavý na první pohled použitou technologií lepených komor. Ty jsou vyplněné husím peřím 650 CUIN a „nafouknou“ bundu do stabilního tvaru, a bunda tak funguje jako pohodlná izolační obálka. Hodí se zejména pro anaerobní disciplíny, když se člověk aktivněji pohybuje, už je příliš teplá, ale naopak při sjezdu nebo pobytu na vrcholku výšlapu drží tělesné teplo až sveřepě. Je na pohled originální a neokoukaná a využít ji můžete klidně i do města a všude tam, kde je potřeba se zahřát. V sáčku, jenž je součástí balení, si ji snadno ponesete v batohu pro případ nečekané potřeby.

Bunda Hurricane

Lehká shellová bunda v barevně sladěné kombinaci je typickou nouzovou bundou, která člověka zachrání v případě nečekané změny počasí. Je velmi lehká a skladná, jejích 300 g sbalíte do pytlíku – i ten je součástí produktu, podobně jako u mnoha jiných výrobků Kilpi – o velikosti čtvrtlitrové plastové lahve. Barevně výraznou bundu využijete nejen při zimních sportech coby bezpečnou ochranu před vnějšími vlivy, větrem, sněhem a deštěm.

Batoh Rise U

Nejenže barevně sladěný, ale i bohatě vybavený batoh vhodný i pro lyžařské túry. Pobere lyže i snowboard, nabídne dvě snadno dostupné vnější kapsy i praktické kapsy na bederním pásu nebo Recco zabudovaný reflektor.

Čelenka Bandi

Až detail dělá celek. Čelenka Bandi je vhodná pro vysoké pohybové intenzity, teplejší počasí nebo i pod helmu. Malý, vkusný, ale i praktický pomocník.

Pro dámy ještě více

V dámské řadě najdeme adekvátní produkty v alternativních barevných vzorech, ale ještě leccos navíc. Funkční oděvy Kilpi využijete nejen pro skialp, ale i pro sjezdové a běžecké lyžování, turistiku a další sporty.