Rodiče či prarodiče už nemusí poslouchat děti, jak žadoní, ať s nimi jdou na nějakou atrakci. Aqualand Moravia totiž přišel s řešením – zaměstnal profesionální superhrdiny, kteří vezmou jízdy za dospěláky. „Chceme dětským návštěvníkům nabídnout možnost, aby si mohli užít naše atrakce, i když se jejich dospělý doprovod třeba bojí, nebo prostě atrakce nemá v lásce. Děti, kteří parťáka na tobogány nemají, mohou vyrazit s našim superhrdinou,“ vysvětluje nápad ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. Tato služba je novinkou nejen u jihomoravského aquaparku, ale i v rámci zahraniční. S nápadem totiž přišel sám Aqualand Moravia.

Superhrdina bude holka i kluk. Během důkladného výběrového řízení Aqualand Moravia vybral z 65 lidí sedm toboganových nadšenců, tři kluky a čtyři holky. „Nejde jen o to, že všichni milují atrakce, ale mají také zkušenosti s hlídáním děti a animacemi,“ dodává k výběrového řízení marketingový manažer Aqualandu Moravia Tomáš Svoboda. Denně jeden superhrdina může na tobogánech najezdit podle propočtů až 10 kilometrů.

Jak superhrdina vypadá? Tak trošku jako Superman

Takový Superman, jen mezi tobogány. Aqualand Moravia mu nadělil speciální tvář, která přiláká pozornost dětských návštěvníků. „Kostýmem Supermana jsme se v podstatě inspirovali. Mr. Slider bude nosit červenomodré kraťasové plavky a tričko. Chybět nebude ani speciální znak na hrudi, který odkazuje na superhrdinu,“ popisuje Tomáš Svoboda.

Rodiče se mohli na tuto službu spolehnout už od soboty 5. března, kdy navíc odstartovaly jarní prázdniny na jižní Moravě. Během roku pak budou superhrdinové „na značkách“ o víkendech či svátcích. A to vždy od 12:00 do 18:00 hodin. Rodiče, kteří mají o tobogánový doprovod zájem, mohou udělat rezervaci přímo v tobogánové hale, kde bude mít své stanoviště i superhrdina. „Superhdina bude mít graficky vyznačené místo, kde jdou dělat rezervace, případně si jej jde zamluvit i na pokladnách. Služba vyjde na 149 korun a slíbeny jsou minimálně 4 jízdy. Lze si ale koupit dva časy za sebou, tedy rovných 50 minut,“ uvádí detaily Tomáše Svoboda. Výhoda této služby spočívá také v tom, že Mr. Slider s jeho parťákem budou jezdit na fast trackových raftech – nebudou muset čekat ve frontách na raft. Zatímco rodiče pořídí svému dítěti profesionálního hlídače, který s nimi sjede vybrané atrakce, mohou trávit čas podle svého.

Více na www.aqualand-moravia.cz

Mr. Slider v Aqualandu Moravia