Dostupnost u prodejců

Dáváte přednost nákupu v kamenném obchodě? Váš oblíbený prodejce Specialized vám bude jako vždy k dispozici, aby vás vedl a zajistil, že budete mít ten nejlepší zážitek z jízdy na celý život. Využijte možností služby Dostupnost u prodejců, která vám pomůže najít to správné kolo u toho správného prodejce a ušetří vám zbytečnou cestu do obchodu.

Vyzvednutí v obchodě

Další možností, jak si pořídit kolo, je koupit si ho online a nechat si kolo doručit ke svému prodejci Specialized, kde si ho postavené a perfektně seřízené vyzvednete. Výhodou této služby je, že nejste limitovaní skladovými zásobami kamenné prodejny a nemusíte za svým budoucím kolem nebo doplňky cestovat desítky kilometrů.

Doručení domů

S novou službou Doručení domů vám pomůžeme vybrat to správné kolo a pošleme ho, kam budete chtít – předem sestavené a profesionálně otestované. Pár dílů jsme kvůli přepravě sundali, ale vaše nové kolo Specialized bude připraveno k akci během pár okamžiků. Žádný lítý boj s nářadím nebude třeba. Potřebujete přesto pomoc? Specialista péče o zákazníky (Rider Care) je k dispozici na telefonu. Můžeme vás také spojit s místním prodejcem Specialized, který toho o kolech ví opravdu hodně.
*Elektrická kola Turbo není v současné době možné zasílat službou Doručení domů.


Více na www.specialized.com


Specialized, nákup kola on-line