Na velké prodejní ploše ve 3 patrech najdete kromě obrovského výběru lyžařského i skialpového vybavení předních značek a zkušených prodejců, také profesionální servis lyží – kde servismani na strojích a automatech MONTANA odvedou vždy precizní práci včetně závodního servisu i montáže skialpového vázání.

Velký důraz je zde kladen na Bootfiting, takže vám dokážou na míru vytvarovat vnitřní botičku, ale i skelet lyžařských bot, a pro úplný komfort vám vytvarují podle chodidla speciální lyžařské vložky na stanici Sidas CUSTOM Station. V létě zase pomocí stanice ERGOTEC nastaví váš posed na kole, nebo změří rozteč sedacích kostí a vytestují to nejlepší sedlo.


Při odchodu z MADEJA sportu se můžete věnovat lyžování, skialpu i cyklistice naplno a komfortně.

Prodej – Servis – Půjčovna – Expert Point

A pokud s některou z těchto disciplín zatím jen koketujete a vybavení potřebujete jen půjčit, využijte dobře vybavenou půjčovnu, nebo rovnou vyražte na některou z testovacích akcí, které pro své klienty Madeja SPORT pořádá v Čechách i zahraničí. Ostatně s organizací sportovních akcí má zkušenosti i díky pořádání seriálu závodů pro přípravku a předžáky MADEJA SPORT cup.

Prodejna je součástí vybraných prodejců značek Atomic a Salomon – v tomto Expert Pointu tak najdete nejlepší specialisty na technologie a produkty těchto značek.

Madeja SPORT

28. října 2125/224

Ostrava - Mariánské hory

www.madejasport.cz