Specializace na švýcarské lyže Stöckli a italská kola Fantic

Kromě odborného poradenství můžete vyzkoušet také kompletní testovací kolekci nejnovějších modelů. Zároveň zde díky vazbě na lyžařský klub vybavíte děti od nejmenších po juniorské závodníky a svým lyžím můžete dopřát odborný servis na strojích Wintersteiger s ručním doladěním.


Každý rok pořádá Macho Macho SkiTest lyží Stöckli na ledovci v rakouském Söldenu, letošní proběhne 24. – 27. 11. 2022 a kromě testu lyží Stöckli přijde na řadu také výuka lyžování se zkušenými trenéry nebo ochutnávka italské kávy…


Zatímco běžný prodejce je rád, když si stihne odskočit během sezóny na pár dní zalyžovat, u kluků z Macho Macho jako by to bylo naopak – většinu času tráví na horách a do prodejny a servisu jako by si jen po lyžování chvilku odpočali, nabrali sílu a rychle zase na sjezdovku.

Díky tomu dvojice trenérů, provozující ostravskou speciálku nejen na lyže Stöckli a od letoška taky na italské elektrokola Fantic, poradí kromě výběru a servisu vybavení také třeba kam vyrazit za dobrodružstvím, nebo kde jsou vhodné svahy pro rodinné lyžování s dětmi – s nimi totiž během tréninku tráví nejvíc času.

Individuální servis se vším všudy

Místní trenéři (všimněte si, že záměrně používáme slovo trenéři, a ne prodavači nebo servismani – kluci z Macho Macho totiž čerpají převážně ze zkušeností se závodním trenérstvím) jsou ochotni vyjít vám vstříc kdykoliv – domluvit si můžete individuální návštěvu, kdy se to hodí vám a konzultovat vše od výběru vybavení a servisu lyží až po lyžařský styl. Na lekce s nimi můžete vyrazit třeba na testovačku lyží Stöckli do Söldenu.

Ski sport's Macho Macho

Partyzánské náměstí 1744/4a

Ostrava - Moravská Ostrava

www.machomacho.cz

Tel. +420 722 946 364

Facebook