Individuální přístup a stylový setup na míru

Kdo se svěří do náruče Skicentra Eden, může počítat s komplexními službami, přizpůsobenými konkrétním potřebám: namátkou je k dispozici testcentrum lyží Blossom Skis, které kromě klasické možnosti jednorázového testování nabízí také celoroční program, během kterého můžete postupně vyzkoušet všechny lyže z kolekce Blossom a Vist – vždy jsou přitom čerstvě servisovány a seřízeny. Hned ve vedlejší místnosti je totiž skryt servis lyží.

Eden a Demo Team – lyžování ze všech stran

Letos navázalo Skicentrum Eden spolupráci s týmem profesionálních lyžařů a učitelů lyžování Demoteam.cz, který stejně jako skicentrum poskytuje prémiové služby. Členové mají přístup na tréninky i privátní lekce. Tato spolupráce výstižně podtrhuje atmosféru Skicentra Eden, kde se profesionálové tělem i duší věnují tomu, co milují i ve volném čase – lyžování. A vědí, že důležité pro kvalitní zážitek není jen výkonné vybavení, ale také komfort a vizáž – lyžař se zkrátka potřebuje cítit ve svém oblečení a na lyžích dobře. Proto v prodejně najdete množství prémiového oblečení, díky kterému lyžaři zazáří a na kopci zanechají jedinečný dojem.

Stavte se do Edenu na skvělou kávu mezi luxusními modely lyží a oblečení

Namátkově vyberme pár značek, jejichž produkty mají specialisté v Edenu k dispozici pro ty, kteří se chtějí obléct do stylového lyžařského outfitu. Již zmíněné lyže Blossom Skis doplňují vesele barevné helmy Neon, příznivci okázalejšího stylu mohou sáhnout po helmách Kask, případně sportovní vzhled hledající po helmách Poc. Mezi svrchními díly oblečení, které jsou pro vizáž nejdůležitější, protože jsou oblečené většinu času na svahu, najdete modely italské trendy značky OneMore (mezi nimi třeba oblečení z materálu AppleSkin, který připomíná kůži, ale je ekologicky vyroben z jablek). Najdete zde také stylové a technologické novinky značek J.Lindeberg a Vist, pro ženy jsou na výběr modely Perfect Moment, ženy a děti mohou vybírat z nejnovější kolekce značky Poivre Blanc.


Skicentrum EDEN

Vladivostocká 4

Praha 10 - Vršovice

Tel. 601 576 783, 722 657 141

www.skicentrumeden.cz