Pokud si koupíte výbavu u Lyže jeté, a příští rok chcete výbavu vyměnit za novější, dostanete slevu ve výši 2/3 loňského nákupu – pokud takto budete obměňovat každý rok, máte možnost každý rok vyzkoušet jiné lyže za třetinu ceny. To se vyplatí, pokud chcete zkoušet různé modely a své lyžování dál posouvat, tak u dětí, které z lyží a bot v podstatě každý rok vyrostou.

Celý sklad ke zkoušení

Pokud se do Pardubic dostavíte osobně, máte k dispozici sklady plné lyží, bot a snowboardů, protočit na noze můžete klidně všechny modely – výběrem vás provedou zaměstnanci rodinné firmy, která je na trhu patnáct let, a kromě českého zásobuje i slovenský trh. Výměnný program lze využít jak v kamenné prodejně, tak e-shopu (pro ČR www.lyzejete.cz, pro SK www.euroski.sk).

Odkud se ojeté lyže berou?

Výběru a dovozu lyží je třeba věnovat zvláštní pozornost, z oběhu se vyřazují hodně opotřebované lyže, a dováží se jen takové, na které Lyže jeté poskytují s klidem roční záruku. 90 % zboží je v kondici jako nové, dováží se z celé Evropy, ale převážně ze Švýcarska.

Co nejvyšší kvalita za rozumnou cenu

Kromě ekonomického benefitu výměnného programu a už tak nízkých nákupních cen lehce ojetých lyží má celý projekt ještě jedu rovinu, a to ekologickou. Mnoho lyžařů, o dětech ani nemluvě, potenciál zcela nových lyží nevyužije, a s výhodou použijí loňský nebo předloňský model – při tomto koloběhu lyží je však kladen obrovský důraz na výběr a třídění lyží, aby se do prodeje nedostaly lyže „vypráskané“, které už časem ztratily kvalitu.


LyžeJeté.cz

Pernerova ulice 444

Pardubice

www.lyzejete.cz