Dnes má sport další pobočku na kraji města, v OC Storeland – prostory na náměstí jsou krásné, ale malé. Naproti tomu ve Storelandu působí prodejna velmi prostorně a vzdušně, i když široké uličky mezi zbožím brázdí zkušený personál, který zboží neustále doplňuje nebo vysvětluje, k čemu je určeno. Ostatně jedna ze zásad tohoto zkušeného obchodníka je, že neprodává zboží, ale sport. Proto každého zaměstnance můžete po práci potkat na túře v horách, a je téměř jisté, že sám bude vybaven přesně tím, co prodává – prostě tomu sám nejvíc věří.

Testy – půjčovna – servis

Kromě prodeje lyží, oblečení, skialpových bot a všech dalších outdoorových doplňků Sport Rysy také organizuje časté testovací dny, kdy je možno zboží před nákupem vyzkoušet. To při nákupu na internetu nezažijete, stejně jako možnost půjčení výbavy na krátký čas (doporučujeme noční vlak z Čech a víkendovou zápůjčku, rozhodně komfortnější než řídit a vézt svou výbavu) a lyžařský servis včetně tvarování lyžařských bot.

Atomic Touring Experience Center – místo, kde je skialpinismus doma

Úplnou novinkou v repertoáru Sportrysy je specializované skialpové centrum, kde najdete všechny skialpové novinky značky Atomic, které můžete před koupí sami vyzkoušet v terénu. Při výběru skialpových lyžáků i lyží je totiž osobní zkušenost nenahraditelná.

Expert Point

Díky zařazení do sítě Expert Pointů značek Salomon a Atomic má Sport Rysy od dodavatelů zmíněných zvlášť precizní péči, disponuje nejnovějšími produkty a informacemi, stejně tak je dostupná technologie tvarování bot těchto značek přímo na nohu. Zařazení mezi Expert Pointy je zárukou individuálního přístupu a maximálního možného servisu.

A pokud nemáte zrovna cestu kolem, cokoliv seženete v přehledném e-shopu na sportrysy.sk. Osobní návštěvu aspoň trochu nahradí informacemi k výběru nabitý blog – ten stojí za pročtení ostatně i bez záměru nakoupit. Návody na používání a údržbu vybavení zde totiž mají mnohdy zpracované lépe, než sami výrobci.


Sport Rysy

Prodejna OC Storeland
Teplická cesta 5

Prodejna Náměstí
Nám. Sv. Egidía 77

Poprad

www.sportrysy.sk