Prodejna Ski Bartoň v centru Děčína navazuje na rodinnou tradici, lyžování se aktivně věnuje nejen současný majitel, ale také všichni zaměstnanci. Díky tomu v obchodě ochotně poradí zkušení snowboardisté, běžkaři i sjezdaři. Na výběr je z více než deseti tisíc produktů v 400 m2 prostorné prodejně.

Rodinný přístup a poradenství

U Bartoňů si můžete nové i lehce ojeté lyže a veškeré lyžařské vybavení nejen koupit, ale také zapůjčit nebo nechat servisovat. Děčín je svou polohou významným líhništěm horolezců, lyžařů i dalších outdoorových sportovců, a SKI Bartoň zde má vybudovanou dobrou pověst.

Speciální služby

Pokud chcete lyže před koupí otestovat, nabídne vám SKI Bartoň zápůjčku, a pokud se vám daný model osvědčí, můžete jej po vyzkoušení odkoupit. V nedávném lyžařský nejistém období tato děčínská speciálka o klienty pečovala do té míry, že vracela půjčovné v plné výši, pokud kvůli covidovým opatřením museli zrušit lyžařskou dovolenou.

Kromě kamenné prodejny najdete kompletní nabídku také na E-shopu – navíc se chystá dálková půjčovna. Na webu si vyberete žádaný model a vyplníte údaje, v Děčíně váš set seřídí a pošlou na vaši adresu.

Růst skialpového segmentu

Stejně jako ve všech odvětvích lyžování, i obchodů se dotýká zvýšená poptávka po skialpové výbavě. SKI Bartoň proto rozšiřuje nabídku nového i použitého vybavení.


Ski Bartoň Sports

Labská 19

Děčín 1

www.skibarton.eu