CZ SKI má jednu z největších prémiových půjčoven lyží, běžek a snowboardů. V nabídce nenajdete žádné staré vykopávky, ale dobré aktuální vybavení ve skvělém stavu. Konkrétně běžkařských kompletů je k dispozici 400. Nezapomeňte, kdo dřív přijde, má větší možnost výběru.
V průběhu celosezónní i dvousezónní zápůjčky (ano, vybavení lze půjčit za výhodnějších podmínek i na 2 zimy) můžete lyže, snowboard, boty nebo helmu kdykoliv vyměnit, což oceníte zejména, když ratolesti rostou, nebo se v průběhu sezóny rozjezdí a delší a stabilnější lyže je lépe podrží.

Běžky ve velkém

V CZ SKI vědí, že běžecké lyžování díky dobrému a novému vybavení baví znovu malé i velké sportovce. Proto je k dispozici na 400 setů běžek, bot a holí juniorských a samozřejmě i pro dospělé.

Top modely k dispozici

Pokud byste si chtěli na následující sezónu půjčit výkonné sportovně laděné lyže, v CZ SKI lze vybírat i z testovacích lyží z minulé sezóny. Do testovací kolekce jsou vždy vybírány lyže se špičkovými vlastnostmi a vy je vč. bot a helmy můžete mít na celou sezónu jen za 3 600 Kč.

Doklad o seřízení zdarma

Při převzetí zapůjčeného kompletu (helma, lyže a boty) je vždy vázání nastaveno na normovaném přístroji dle hmotnosti a zdatnosti lyžaře. Doklad o seřízení je samozřejmostí, stejně jako to, že je v ceně zápůjčky.

On-line půjčovna

Pokud chcete ušetřit při vyzvednutí čas, na www.czski.cz a v on-line půjčovně nadefinujte své vybavení a termín vyzvednutí. V CZ SKI vám vybranou sestavu připraví a seřídí dle zadaných parametrů, na vyzvednutí setu vám pak bude stačit jen 5 minut.

Top servis + 1x zdarma

Všechno vybavení v půjčovně je servisované na švýcarských strojích Montana, takže když si jej převezmete, jsou hrany a skluznice ve 100% formě. A když toho v průběhu zimy hodně najezdíte, jedenkrát za sezónu je další servis zcela zdarma.Když to shrneme, v CZ SKI si může půjčit skvěle připravený set lyžař, běžkař i snowboardista. V průběhu sezóny lze vybavení měnit, a navíc v ceně půjčovného využít jeden další servis hran a skluznice. Zkrátka nepřijdou ani sportovní lyžaři, kteří mohou vybírat z testovací kolekce sportovních lyží. Tak neváhejte a vyrazte do CZ SKI!

www.czski.cz