Právě Nordica hraje v prodejnách Heliasport prim. Barvy této italské značky hájí třeba dvojnásobný vítěz Hahnenkammu Dominik Paris a krásné úspěchy s ní zažil i český reprezentant Ondřej Bank, takže je logicky atraktivní pro všechny náročné lyžaře. Majitelem řetězce šesti obchodů Heliasport je zároveň dovozce značky Nordica a do České republiky, což má pro zákazníka hned několik výhod.

Nordica ski boots centrum

V Heliasportu najdete kompletní sortiment značky, od turistických sjezdových bot až po závodní modely, které jinde prostě nenajdete. „Nordica je v botách naprostá špička, což se odjakživa hezky demonstrovalo hlavně v prostředí závodního lyžování, u rekreačních lyžáků to ale není jinak,“ potvrzuje známou pravdu vedoucí pražského Heliasportu Rostislav Přibyl. V obchodě má pouze lyžáky značky Nordica, a přesto se mu jen výjimečně stává, že by si zákazník vhodné lyžařské boty nevybral.

Nordica boot fitting centrum

Heliasport má jakožto expert na značku Nordica samozřejmě i Nordica boot fitting centrum, takže pokud by vás lyžáky tlačily, personál prodejny je umí doladit dle konkrétní nohy. Nordica lyžáky tvaruje za pomoci infra lampy, což má jednu velikou výhodu. Infračervené paprsky zahřívají skelet šetrně, takže materiál vůbec nepoškozují. Navíc je možné paprsky zaměřit přesně na místo, kde je se skeletem potřeba pracovat. Další špičkovou specialitou značky Nordica jsou plně tvarovatelné korkové vnitřní botičky.

Testcentrum Nordica

Toužíte si vyzkoušet nejnovější lyže Nordica? Tak si pro ně zajeďte do Heliasportu. V nabídce testcentra je takřka všechno z aktuální kolekce. „Každý rok testcentrum obměňujeme. Pokud uvažujete o koupi nejvyšších modelů, budete si je možná chtít otestovat,“ vysvětluje Rostislav Přibyl. A opravdu to tak funguje, zákazníci si pro nové lyže často přijdou s tím, že už je testovali. Třeba v lyžařském středisku v Koutech nad Desnou, které také patří do rodiny Heliasport. V Koutech je pro testování produktů Nordica skvělé zázemí, z čehož samozřejmě těží hlavně moravské prodejny. Ale také stále více Pražáků neváhá do Koutů vyrazit a spojit dobré lyžování s testováním lyží Nordica.

Skimánie

Skimánie, tohle slovo už si celá řada lyžařských nadšenců dobře pamatuje. Proč? Každý rok na podzim propukne v Heliasportu opravdová mánie podpořená skvělými cenami lyžařského vybavení. Skimánie se odehrává v druhé polovině listopadu, kdy obchod dělá zákazníkům radost ve stylu black fridays. Zkuste se včas na některé z prodejních akcí v Heliasportu zastavit, nechte si poradit od lidí, které sport opravdu baví, a nakupte za parádní ceny!

6 prodejen Heliasport:

Olomouc, Brno, Praha, Ostrava, Přerov, Kouty nad Desnou

www.heliasport.cz