Kolekce Haglöfs L.I.M – Less is more obsahuje celou řadu produktů, u kterých je kladen důraz především na minimalismus, jehož hlavním cílem je zachování co nejnižší hmotnosti a zároveň maximální funkčnosti.

Bunda Haglöfs L.I.M Mimic Hood

Naši novou materiálovou technologii Mimic jsme použili i v kolekci L.I.M (Less is more). S její pomocí se nám podařilo vytvořit ultralehký a zároveň velmi lehce sbalitelný kousek do každého počasí. Duté vlákno, které je použito jako tepelná výplň, je navíc obohaceno o graphenové nanočástice, jež působí jako tepelný izolant a hřejí, i když je bunda mokrá nebo vlhká. Jedná se o univerzální model, který využijete od podzimu do jara, a to buď jako samostatnou větruodolnou vrstvu, nebo jako termoizolační vrstvu pod nepromokavou bundu. V nabídce pánská i dámská varianta.

6 490 Kč

Materiál: 100 % recyklovaný PAD, 10D ultra lehký, mini ripstopová struktura
Výplň: Mimic Platinum Graphene smíchaný s recyklovaným PES, který je lehký, vzdušný, připomínající lehkost peří
Hmotnost: 155 g (vel. L)
Vlastnosti:

  • technologie Mimic Platinum, obohacená graphenem
  • ultralehký svrchní materiál
  • extrémně lehká
  • dvě přední kapsy
  • elastický spodní okraj, konce rukávů i okraj kapuce
  • snadno sbalitelná do vlastní kapsy

Kalhoty Haglöfs L.I.M Hybrid Softshell

Softshellové kalhoty jsou vysoce technicky propracované, určené na skitouring aktivity, a nejen na ně. Tyto kalhoty jsou rozhodně tou správnou volbou a využijete je celoročně na velké množství aktivit. Jsou vyrobeny z vysoce prodyšného Gore-Tex Infinium laminovaného na Windstopper membránu, který najdete na přední části, zbytek tvoří lehký, pružný a prodyšný softshellový materiál. Kalhoty skvěle sedí, téměř nic neváží a materiál je velmi příjemný na dotek. Tento model je opravdu univerzální, a tak dejte na naše doporučení a jděte do něj! Nebudete litovat. V nabídce pánská i dámská varianta.

5 990 Kč


www.vavrys.cz