Specialisté v HARFASPORTu sázejí na kompletní péči o zákazníka. Pro skvělý zážitek z lyžování nestačí pouze kvalitní zboží, ale také nezbytné služby, jako je třeba 3D analýza nohy a úprava lyžáků na míru, stejně tak i akce, které pro zákazníky chystají. Od seminářů po testování a kurzy.
Sjezdové centrum nabízí osvědčené značky a letos nově 2 termíny testování lyží


Všichni včetně nejnáročnějších si mohou vybrat mezi aktuálními modely značek lyží a lyžáků. Většina novinek Stöckli, Rossignol, Head, Lange, Dynastar či Expert Point, což jsou prémiové kolekce Atomic a Salomon, už jsou na prodejně.
Při výběru lyžařského oblečení si na své přijdou i milovníci prémiových značek Kjus, Toni Sailer, Colmar, Descente, Spyder či Phenix.
V HARFASPORTu najdete nejzkušenější bootfittery v celé republice. Ať už potřebujete dopéct nové či starší lyžáky, nebo vyrobit lyžařské boty na míru. Těch od rakouské značky Strolz jich vyrobí několik set ročně.


Centrum běžeckého lyžování nabízí nejlehčí lyže na trhu i semináře a kurzy běžeckého lyžování

V HARFASPORTu najdete pět předních značek běžeckých lyží. Nejuznávanější Fischer, který přichází s novým nejvyšším skatovým modelem Helium a dále drží osvědčenou řadu Speedmax. Další značky na výběr jsou Atomic, Rossignol a Kästle. Lyže pro skate i klasiku s oblíbenými skiny jsou zde v nabídce pro dospělé i děti. Stejně tak oblečení a potřebné doplňky.
Běžecké eventy rezervujte rychle, dokud jsou volné kapacity. Těšit se můžete na přední profíky – bývalé závodníky a trenéry.Testování sjezdových lyží HARFASPORT:

12.–14. 1. 2023 Špindlerův Mlýn
20.–21. 1. 2023 Tanvaldský Špičák

Detaily a on-line rezervace na webu.

Běžecké akce a kurzy HARFASPORT:

29. 11. Seminář o běžeckém lyžování
9.–10. 1. 2023 Jednodenní kurzy běžeckého lyžování
26.–27. 1. 2023 Dvoudenní kurz běžeckého lyžování

Detaily a on-line rezervace na webu.


Máte zálusk na skialpy? Jsou třetím pilířem zimních sportů v HARFASPORTu, ale o tom zase příště. :-)


tip
Využijte i servis lyží a běžek, stejně tak půjčovnu zimního vybavení se 400 páry sjezdovek a 500 páry běžek. Při zápůjčce do konce listopadu, na libovolný termín do 31. 3. 2023, budete mít first moment slevu 25 %.HARFASPORT
Českomoravská 41
190 00 Praha 9
Otevřeno denně: 10–20 h

www.harfasport.cz