V EXPERT POINTU NAJDETE TO NEJLEPŠÍ OD ATOMICU A SALOMONU

Požadavky zákazníků-lyžařů jsou stále vyšší a vyšší, nestačí už pouze vzít si lyže, zaplatit a jít. Nákup tak zásadních prvků lyžařské výbavy, jako jsou lyže a boty, je dnes až rituál, který nutně zahrnuje stále širší servis: nejprve důslednou konzultaci, následně kvalifikovaný výběr vhodných modelů včetně správného určení délky lyží nebo velikosti bot, až po finální dotvarování lyžařských bot na individuální chodidlo klienta. To všechno jsou věci, které zásadně rozhodují o kvalitě následných zážitků na sněhu.

BOOTFITTINGOVÁ TECHNOLOGIE V HARFASPORTU

Bootfitting je dodatečné přizpůsobení lyžařských bot individuálním potřebám zákazníka. Ne každý má stejné chodidlo, špatná obuv už přichystala mnoha lyžařům nejednu nepříjemnou chvíli. Moderní tepelné tvarování eliminuje potenciální tlakové body a uzpůsobuje šířku a tvar skeletu podle každé jedné nohy, čímž zajistí plné pohodlí a tepelný komfort při lyžování, ale i při obouvání a zouvání boty. V závislosti na modelu boty je možné přizpůsobit skelet, manžetu i vnitřní botičku, a tím nastavit přesnou šířku boty v oblasti prstů, středu chodidla i kotníku. Díky takto pohodlné a přesné botě se vaše lyžování stane efektivnější, vydržíte na svahu déle a v pohodě. Celý tvarovací proces přitom netrvá ani čtvrt hodiny.


Značky Atomic a Salomon se rozhodly vybrat ty nejlepší prodejny v Česku a na Slovensku, kterým udělily označení Expert Point. Co v Expert Pointu v HARFSPORTu na zákazníka čeká?
1. Hlavní je záruka, že v obchodě narazíte jen a pouze na profíky, kteří vědí o produktech Atomic a Salomon úplně vše a sami je využívají.
2. Za druhé se zákazníci můžou těšit na komplexní technologii bootfittingu: to je rychlý způsob tepelného přizpůsobení lyžařských bot konkrétní noze zákazníka.
3. Máte zde jistotu, že v obchodě najdete nejen pár vybraných produktů, ale kompletní řadu lyží, bot i helem. Samozřejmě včetně úplných novinek a také prémiového zboží, které nenajdete jinde než v Expert Pointu.
4. Můžete zde lyže Atomic či Salomon otestovat, a to ať už v rámci stálé testovací nabídky nebo během speciálních testovacích akcí, které každý Expert Point pořádá.


HARFASPORT

prodejna - servis - půjčovna - bazar
Českomoravská 41
Praha 9
Otevřeno denně 10–20 hwww.harfasport.cz

www.harfasport.cz/expert-point