Labužnické zastávky na lyžích pro opravdové znalce

Chcete strávit celý den na lyžích? V Trentinu to není problém, protože na svahu najdete mnoho horských chat, kde můžete znovu načerpat energii a pochutnat si na tradičních pokrmech i gurmánských specialitách přímo na sjezdovce.

Nechte se inspirovat tipy na nejlepší trentinské horské chaty!

Nejlepší jarní akce v Trentinu

Od 3. do 12. března 2023 se slunné terasy horských chat v údolích Val di Fiemme a Val di Fassa promění v mimořádná jeviště pod širým nebem. I letos se do hor vrací hudební festival Dolomiti Ski Jazz, který přináší hřejivé rytmy skvělého jazzu, ale i blues, funky a latiny. Účastní se následující oblasti: Canazei, Pera di Fassa, Moena, San Giovanni di Fassa, Campitello di Fassa, Passo S. Pellegrino, Tesero, Predazzo, Cavalese, Castello di Fiemme a zcela nové divadlo „Teatro di Cembra“.

Zjistěte více o akci Dolomiti Ski Jazz!

Další hudební akce - Paradice Music - se koná v lyžařském středisku Tonale pod jedním z nejmajestátnějších ledovců v Alpách. Koncerty se konají od 5. ledna do 25. března 2023 každý čtvrtek a sobotu odpoledne v Paradice Areně, velkém iglú-divadle v nadmořské výšce 2 600 metrů na úpatí ledovce Presena.

Paradice Arena je fascinujícím prostředím nového formátu, který kombinuje hudbu a architekturu. Jedná se o ledové divadlo, které pojme až 200 lidí.

Zjistěte více o akci Paradice Music

Free Ski Deals: pobytové balíčky v Trentinu se skipasem zdarma

Na jaře můžete v Trentinu ušetřit při akcích jako 7 dní za cenu 6 nebo 4 dny za cenu 3 dnů.

Všechny trentinské nabídky pobytových balíčků najdete na Visittrentino­.info.