SOUTĚŽ JE UKONČENA, SPRÁVNOU ODPOVĚĎ POSLALA A VÍTĚZKOU SE STALA:

Vendula Pospíšilová z Přerova

Více informací o LTB Snowboards najdete zde

V soutěži jste měli možnost získat prkno LTB podle vlastního výběru! =============­========================­========================­========

Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku:

1. Kolik freeridových modelů prken se objeví v kolekci LTB Snowboards pro sezónu 2007/08?

Správná odpověď:

Pro příští sezónu si můžete vybrat z nabídkyLTB Snowboards40 freeridových modelů (včetně splitboardů)!

Podmínky soutěže:

Každý člověk se může zúčastnit pouze jednou odpovědí. V případě více odpovědí od jedné osoby bude za platnou považována pouze jeho/její první odpověď.

Výhru získá ten, kdo uhodne nebo se nejvíc přiblíží správné odpovědi na otázku č.1. Přijde-li více správných odpovědí na otázku č.1, bude výherce vybrán a základě správné nebo nejbližší odpovědi na otázku č.2.

Výherce určuje provozovatel ze všech odpovědí na základě zde uvedených pravidel.

Provozovatelem soutěže je společnost SNOW CZ s.r.o. Ceny do soutěže vkládá třetí osoba, která je zároveň zodpovědna za jejich doručení výhercům.

Odpovědi došlé po 20.2.2007 23:59 hod. SEČ nejsou platné.

Podmínkou účasti v soutěži jsou správně vyplněné kontaktní údaje, na které může být zaslána případná výhra v soutěži.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv probíhající soutěž zrušit bez předchozího upozornění. Dále si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit, či upravit pravidla soutěže.

Výherce bude kontaktován na e-mailové adrese, kterou uvedl ve formuláři. V případě, výherce nelze na uvedené adrese kontaktovat, a/nebo chybí-li některý z údajů nutný pro doručení výhry poštou, bude provozovatelem vybrán jiný výherce, splňující podmínky pro výhru.

Výhry v soutěži není možno právně vymáhat. Provozovatel si vyhrazuje právo vyřadit uživatele ze soutěže v případě porušení pravidel soutěže nebo/a jiné části těchto podmínek. Provozovateli nevzniká žádný závazek vůči účastníkům soutěže/í, nebo/a výhercům v soutěži/soutěžích.

Odesláním odpovědí soutěžící souhlasí s podmínkami soutěže.