Obvykle mají obchody jen jeden typ poukazů, na kterých se mění maximálně nominální hodnota. V AVEX SKI je k dostání skutečně nepřeberné množství poukazů v nejrůznějších cenových relacích. A to nejen na zimní oblečení či nákup lyžařského vybavení. Ale také na půjčení lyžařského kompletu pro dospělého (3 350 Kč) či dítě (1 990 Kč) na celou sezonu. V nabídce je i speciální poukaz na týdenní zápůjčku VIP lyží (1 800 Kč), což udělá radost každému fanouškovi lyžování.

Velmi žádané jsou také poukazy na servis lyží. V nabídce jsou hned čtyři varianty – poukaz na základní servis lyží vyjde na 450 Kč, velký servis lyží na 600 Kč, sportovní servis na 850 Kč a za poukaz na závodní servis lyží World Cup dáte 1 100 Kč.

Dárkové poukazy bez konkrétního určení pak lze vybrat podle finančních možností. Ať už pořídíte poukaz v hodnotě dvou, tří, pěti nebo deseti tisíc korun, vždy zaručeně uděláte radost. A hlavně dáte svému blízkému svobodu se rozhodnout, co si za šek pořídí.

Koupit poukaz

Poukazy si můžete vyzvednout osobně v prodejně AVEX SKI, ale klidně můžete zvolit i zaslání poštou či elektronicky e-mailem. Kompletní nabídku dárkových poukazů najdete zde.

Pokud se rozhodnete pro nákup konkrétního zboží, ať už osobně v prodejně, nebo prostřednictvím e-shopu, čeká na Vás zajímavá odměna. Při nákupu nad 2000,- Kč zdarma zajímavými informacemi nabitý časopis Snow. Za útratu nad 4 000 Kč získáte speciální praktický blok a za nákup nad 6 000 Kč dostanete navíc 250 g voňavé zrnkové kávy v jedinečném vánočním balení. Akce platí od 1. prosince. V e-shopu vám pak ještě po nákupu náleží speciální bonus v podobě stokorunové slevy na další nákup nad 3 000 Kč. A zkrátka nepřijdou ani zákazníci v půjčovně lyží a servisu, kteří si automaticky odnesou kromě lyžařského vybavení či perfektně nabroušených lyží také 10% slevu na další servis nebo zápůjčku. Využití služeb AVEX SKI se zkrátka vyplatí.

www.avexski.cz