První se týká ucelení kolekce Traveller, která se navzdory názvu celé řady hodí nejen pro cestování, ale i volnočasové aktivity či dokonce pracovní záležitosti.

Když už je řeč o univerzálnosti, o ždibec víc se jí dostalo i do řady Merino Air. Bez barevných švů totiž půjde jednotlivé kousky oblečení mnohem snadněji kombinovat. Zklamán ale nebude ani ten, kdo si potrpí na pestrost. Merino Active je totiž odteď k dostání i v barvě terracotta, a to dokonce s novou sadou potisků.

Kdyby se náhodou našel v dnešní době někdo, kdo neholduje slavnému merinu, v Sensoru najde perfektně funkční recyklovaný polyester všech barev a střihů.

Zkrátka a dobře v Bystřici pod Hostýnem se zase vytáhli a navrhli i vyrobili něco, co se lidé nebudou stydět nosit ještě dlouho potom, co jiné fashion výstřelky už dávno vyjdou z módy (a především zatraceně dlouho i vydrží). No, a to všechno ušili nikoli horkou nití, ale pěkně pečlivě a zodpovědně z obnovitelných či recyklovaných materiálů, tak jako už to mají ve zvyku.


www.sensor.cz